Prihlásenie/Registrácia

SmarTrike trojkolka Dazzle 5v1 Black&White Steering od 10 mesiacov čierna

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: SmarTrike
Model (artikel): SMT-6802000
Množstvo:
89,99€ 129,99€ Bez dane: 74,99€

Popis

Detská trojkolka Dazzle 5v1 Black&White je moderná čierno-šedá trojkolka pre deti, ktorá sa vyznačuje jedinečnou schopnosťou rásť spolu vašim dieťaťom od 10 do 36 mesiacov. Malé deti sa budú z detskej trojkolky tešiť a rodiča sa budú môcť spoľahnúť na jej spoľahlivosť a využijú všetky funkcie a doplnky, ktoré ponúka. Kvalitný celokovový rám vďaka svojej odolnosti a pevnosti pomôže dieťaťu prekonať nerovnosti v teréne. Dieťa si jazdu na trojkolke užije vďaka ergonomicky tvarovanému, polohovateľnému sedadlu s opierkou hlavy, ktoré dieťaťu zároveň umožní v prípade potreby pohodlný oddych. Polstrované poťahy je možné jednoducho zložiť a umyť, kedykoľvek to bude potrebné. Na sedadle trojkolky smarTrike sú štandardom bezpečnostné prvky - ochranná hrazda a trojbodový bezpečnostný pás v tvare písmena Y, ktoré spoľahlivo ochránia vaše dieťa počas prechádzky v parku či výlete.

Detská trojkolka disponuje protišmykovými pedálmi a tichými gumennými kolieskami, vďaka ktorým sa stane jazda do každej zákruty hračkou a dieťa bude mať radosť zo skvelého ovládania trojkolky. V prípade únavy si dieťa môže vyložiť nôžky na praktické stúpadlá a odpočinúť si. Detská trojkolka smarTrike Dazzle má aj funkciu voľnobehu, ktorý uľahčí rodičom ovládanie trojkolky. Patentovaná technológia Touch Steering je špecifická pre trojkolky smarTrike a slúži na jednoduché ovládanie trojkolky pre rodičov v akejkoľvek situácii. Prejazd nerovností bude pre ňu hračkou aj vďaka tlmiacemu efektu na prednom koliesku. Trojkolka je veľmi praktická a jednoduchá na manipuláciu, takisto ako jej poskladanie či odnímanie jednotlivých komponentov nezaberie veľa času.
Čo obsahuje trojkolka Dazzle smarTrike
    skladacie stúpadlá
    protišmykové pedále
    rodičovský batoh
    držiak na fľašu
    gumené kolieska
    taška na odkladanie drobností
    nastaviteľná polstrovaná ochrana
    nastaviteľná slnečná clona
    odnímateľná ochranná hrazda na ruky
    ergonomicky tvarované a polohovateľné sedadlo
    všetky kolesá sú gumené a odolné voči otrasom
    3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y s polstrovaním na ramenách

K detskej trojkolke nájdete aj praktické doplnky, ktoré vám zjednodušia deň. Pre mamičky je pripravená šikovná taštička na drobnosti, upevnená na ľahko ovládateľnej rodičovskej rúčke. Detská trojkolka smarTrike ponúka navyše aj veľký úložný priestor v podobne elegantného rodičovského batohu, umiestneného za detským sedadlom, ktorý ladí s detailami trojkolky.

Pokiaľ si mamičky potrebujú niekam odložiť detskú fľašku, aby bola ihneď k dispozícii, môžu využiť praktický držiak na fľašku, umiestnený priamo na detských riadidlách. Myslelo sa aj na úložný priestor pre dieťa, ktorý je vo forme praktického boxu, ktorý môže využiť napríklad na svoje obľúbené hračky a drobnosti. K úplnej spokojnosti dieťaťa poslúži aj skvelá odnímateľná slnečná clona, ktorú ocenia rodičia aj deti, najmä počas slnečných a horúcich dní. Slnečná clona chráni dieťa pred nebezpečným UV slnečným žiarením a dá sa natočiť podľa potreby.

SmarTrike je celosvetovo najpredávanejší a naviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.
Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 5 krokoch
Krok 1: Polohovateľné sedadlo
Polohovateľné ergonomické sedadlo je nastaviteľné a umožňuje vášmu dieťaťu schrupnúť si počas jazdy.
Krok 2: Trojkolka ovládaná rodičom
V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpadlách. Polstrované sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.
Krok 3: Jazda sprevádzaná rodičom
V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, sedí vzpriamene a začína postupne pedálovať, pričom rodičia pomocou rodičovskej rúčky korigujú smer a rýchlosť jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si svoje motorické schopnosti a zbiera odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
Krok 4: Tréningová trojkolka
V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia, ako správne pedálovať.
Krok 5: Klasická trojkolka
Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a vznikne krásna detská trojkolka.
[Výhody]
    zvýšený výkon riadenia
    extra pohodlie
    odpočinok dieťaťa počas ovládania rodičom
    extra bezpečnosť
    ochrana pred slnkom
    pohodlie v rannej fáze jazdenia
    trvanlivosť a kvalita
    maximálne využitie
    funkčné vlastnosti
    odnímateľné časti

Rozmery: 94 x 45 x 102 cm
Celková výška: 102 cm
Rozmery balenia: 59 x 22 x 43 cm
Celková dĺžka: 94 cm
Hmotnosť: 6 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 10m+
Štítky: Smartrike
Kategórie: Bicykle a odrážadlá | BABY