Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Minecraft 21143 Podzemná brána

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG21143
Množstvo:
42,49€ 49,99€ Bez dane: 35,41€

Popis

Naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou!
Nasaď si svoju helmu, obleč brnenie a uchop svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a prejdi Podzemnou bránou. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnou malou magmatickou kockou a vyhni sa padajúcej láve v tejto divokej, ohnivej krajine. Bojuj so zúrivým, lietajúcim Blazeom a Ghastom, ktorý strieľa ohnivé gule, a ťaž glowstone, ktorý ti posvieti na cestu. Priprav sa na akciu!
? Obsahuje minifigúrku Steva zo sveta LEGO® Minecraft™, navyše Blazea, malú magmatickú kocku a figúrku mláďaťa zombie prasacieho muža, ako aj figúrku Ghasta, ktorá strieľa disky s podobizňou ohnivej gule.
? Obsahuje skladacie prostredie Minecraft™ Podzemie s bránou, plameňmi, hubami a funkciou tečúcej lávy, ako aj banský vozík a koľajový systém so zákrutou.
? Úžasné novinky na január 2018! Väčší Ghast s 9 chápadlami, hlbokými, mámivými červenými očami a funkciou vrhania diskov – až dva disky bez nabíjania!
? Uchop svoj diamantový meč, naskoč do baníckeho vozíka a vydaj sa na cestu cez bránu do Podzemia!
? Bojuj so zúrivým, lietajúcim Blazeom a Ghastom, ktorý strieľa ohnivé gule, a ťaž glowstone, ktorý skutočne svieti v tme!
? Aktivuj funkciu tečúcej lávy, ktorá zbúra všetko, čo jej stojí v ceste.
? Zo zbraní tu nájdeš meč a krompáč.
? Doplnky zahrňujú červený odvar, štít, truhlicu, posteľ, magmatickú kocku, kremennú rudu z Podzemia a prvky rudy glowsto

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO, jan_2018
Kategórie: LEGO® | LEGO® Minecraft