Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Toy Story 4 10771 Vzrušujúca horská dráha

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG10771
Množstvo:
19,99€ Bez dane: 16,66€

Popis

Spoločne s dieťaťom zažite vzrušenie a radosť z lunaparku vďaka stavebnici z Toy Story 4 od Disney•Pixar s názvom 10771 Vzrušujúca horská dráha z edície LEGO® 4+! Stavebnica plná akcie bola špeciálne navrhnutá tak, aby bola jednoduchá a zábavná pre predškolákov a menšie deti. Táto skvelá stavebnica obsahuje farebnú lunaparkovú horskú dráhu s 3 autíčkami, 6 robustnými koľajami a veľkým vchodovým oblúkom s otáčacím turniketom, ako aj špeciálnu podložku z kociek pre začatie stavania, vďaka ktorej môžu aj začiatočníci samostatne stavať autá, budovy a iné modely, na ktoré môžu byť pyšní. Táto zábavná predškolácka stavebnica tiež ponúka roztomilý povoz so zmrzlinou s balónom a kúsok pizze. Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému návštevníkovi lunaparku pochopiť účel stavebných krokov a budovať jeho predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu získa dokonalý úvod do stavania z LEGO kociek v zábavnom prostredí Toy Story. Obsahuje minifigúrky Buzza Lightyeara a Mimozemšťana.

• Stavebnice LEGO® 4+ sú vyrobené špeciálne tak, aby boli pre deti zábavné a jednoduché, pomohli im budovať sebavedomie a s jednoduchým návodom boli ľahkým úvodom do stavania z LEGO kociek.
• Obsahuje 2 minifigúrky postavičiek z Toy Story: Buzz Lightyear a Mimozemšťan.
• Obsahuje trať horskej dráhy s veľkým vstupný oblúkom, vlajočkami, kamerou, otáčacím turniketom, 6 fialovými koľajami a špeciálnou podložko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 4+
Štítky: LEGO, Toy Story 4
Kategórie: LEGO® | LEGO® Toy Story 4