Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Technic 42098 Kamión na prepravu automobilov

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG42098
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
144,99€ 169,99€ Bez dane: 120,83€

Popis

Poskladaj si kamión na prepravu automobilov z edície LEGO® Technic a skúmaj na ňom všetky realistické detaily! Uveďte mladých LEGO® staviteľov do sveta strojárstva s touto stavebnicou LEGO Technic 42098 Kamión na prepravu automobilov s množstvom detailov. Tento autentický model repliky je vybavený radom realistických prvkov a funkcií, vďaka čomu si môžeš užívať hodiny hrania a skúmania konštrukcie. Môžeš tu dvíhať a spúšťať plošiny pre autá a zadnú rampu pre bezproblémovú navigáciu na vyššiu a nižšiu úroveň. Ďalej môžeš zabezpečiť vozidlá na ich pozícii, aby sa mohli bezpečne prevážať, či vyklopiť kabínu vodiča pre prístup k detailne prevedenému motoru V6 s pohyblivými piestmi. Táto súprava s 2493 dielikmi obsahuje tiež modré auto s funkčným riadením a piestovým motorom V8 a je veľkostne kompatibilná so stavebnicou 42093 Chevrolet Corvette ZR1 (predáva sa samostatne). Prevedenie kamióna je v klasickej červeno-sivo-čiernej farebnej kombinácii a obsahuje aj nálepky na ozdobenie ďalšími detailmi. Prestavaj tento kamión na prepravu vozidiel 2 v 1 a vytvor si tak model LEGO Technic kamión s výstavnými autami.
• Kamión na prepravu automobilov obsahuje nastaviteľné plošiny pre autá a zadnú rampu na naloženie a vyloženie a uzáveru pre zabezpečenie vozidiel počas prepravy. Obsahuje tiež vyklopiteľnú kabínu vodiča, vďaka ktorej máš prístup k detailne prepracovanému motoru V6 s pohyblivými piestmi.
• Obsahuje aj modré auto s funkčným riadením a piestovým motorom V8.
• Kamión na prepravu automobilov je v klasickej červeno-sivo-čiernej farebnej kombinácii a obsahuje aj hárok s nálepkami na ozdobenie ďalšími detailmi.
• Spusť plošinu, priveď auto na prepravník a upni pomocou uzávery na prepravu. Teraz je všetko pripravené na cestu!
• Táto súprava LEGO® Technic s kamiónom uvádza LEGO staviteľov do sveta techniky.
• Realistické prvky a funkcie prinášajú hodiny hrania a skúmania konštrukcie.
• Pre viac možností na hranie je táto hračka kamióna na prepravu automobilov veľkostne kompatibilná so stavebnicou LEGO® Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1.
• Kamión na prepravu automobilov meria vyše 22 cm na výšku, 86 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.
• Modré auto meria vyše 8 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
• LEGO Technic kamión s výstavnými autami meria viac ako 14 cm na výšku, 87 cm na dĺžku a 15 cm na šírku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 11+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Technic