Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Technic 42077 Pretekárske auto

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG42077
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
74,99€ 99,99€ Bez dane: 62,49€

Popis

Posúvaj hranice s pretekárskym autom LEGO® Technic!
Vstúp do sveta pretekárskej jazdy s týmto pôsobivým modelom pretekárskeho auta LEGO® Technic, ktoré má športovú modrú, bielu, červenú a čiernu karosériu s cool pretekárskymi nálepkami, zadným spojlerom, 4 reflektormi a veľkými červenými puklicami so 6 spicami a nízkoprofilovými priľnavými pneumatikami. Po otvorení dverí získaš prístup k detailne prepracovanému kokpitu vybavenému pretekárskymi sedadlami a červeným bezpečnostným rámom. Po zdvihnutí kapoty objavíš chladiaci systém motora s 2 ventilátormi, zatiaľ čo pod zadným poklopom nájdeš detailne prepracovaný V6 motor s pohyblivými piestmi. Toto úžasné vozidlo obsahuje aj funkčné riadenie a robustné odpruženie. Keď budeš mať chuť na ďalšiu staviteľskú výzvu, môžeš model prestavať na vysokorýchlostnú buginu.
• Obsahuje funkčné riadenie a odpruženie, veľký zadný spojler, červené puklice so 6 spicami a nízkoprofilovými pneumatikami, detailne prepracovanú mriežku, otváraciu kapotu, chladiaci systém motora s 2 ventilátormi, otvárací zadný poklop, V6 motor s pohyblivými piestmi a dobre vybavený kokpit s otváracími dverami, pretekárskymi sedadlami a ochranným rámom.
• Vyskúšaj športovú modrú, bielu, červenú a čiernu karosériu s pretekárskymi nálepkami.
• Po otvorení dverí získaš prístup k detailne prepracovanému kokpitu vybavenému pretekárskymi sedadlami a bezpečnostným rámom.
• Vyskúšaj pevné odpruženie a funkčné ri

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 10-16
Štítky: LEGO, jan_2018, NEW
Kategórie: LEGO® | LEGO® Technic