Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76137
Množstvo:
8,49€ 9,99€ Bez dane: 7,08€

Popis

Uveďte deti už od predškolského veku zábavným spôsobom do sveta dobrodružstiev s touto hracou súpravou LEGO® DC Batman™ 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež. Táto ľahko zostaviteľná, bezpečná vzdelávacia súprava pre deti od 4 rokov obsahuje model auta Batmobile™ so špeciálnym podvozkom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať budovy, vozidlá a ďalšie modely, na ktoré budú môcť byť pyšní. Súčasťou sú aj jednoduché inštrukcie na stavanie a hranie, ktoré pomôžu vašim malým staviteľom pochopiť účel návodov na stavanie a rozšíriť ich predstavivosť a istotu. Táto stavebnica so superhrdinami taktiež obsahuje zostaviteľný bankomat s miestom na pripevnenie dynamitu. Táto hračka je ideálnym darčekom pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov. Deti budú zbožňovať hranie postáv vo svojich vlastných príbehoch s 2 minifigúrkami a tiež zbraňami a doplnkami vrátane Hádankárovho zostaviteľného skateboardu.
• Stavebnice LEGO® pre deti od 4 rokov sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku, a pomáhajú posilniť ich istotu vďaka jednoduchým krokom pre perfektný štart do stavania LEGO modelov.
• Táto stavebnica od LEGO® DC Batman™ obsahuje 2 minifigúrky: Batmana a Hádankára.
• Ľahko zostaviteľný model auta Batmobile™ obsahuje špeciálny podvozok z kociek pre začiatočníkov, kokpit pre minifigúrku, 2 osobitné mies

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 4+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Super Heroes