Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76129 Útok Hydro-Mana

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76129
Množstvo:
38,24€ 44,99€ Bez dane: 31,87€

Popis

Pridaj sa k Petrovi Parkerovi a MJ na romantický výlet do Benátok a obráň mesto pred hrozivým vodným tvorom v stavebnici LEGO® Marvel Spider-Man 76129 Útok Hydro-Mana. Táto akčná stavebnica obsahuje kaviareň na brehu kanála so zostaviteľným kávovarom, vonkajším stolom a stoličkami pre minifigúrky a funkciou vybuchnutia. Ďalej tu nájdeš most s funkciou vybuchnutia, miesta na pripojenie minifigúrok a podzemný odpadový kanál s LEGO figúrkou potkana. Táto hracia súprava s témou Spider-Mana obsahuje aj gondolu a 4 minifigúrky so zbraňami a doplnkami (vrátane vymeniteľnej hlavy Spider-Mana a Petra Parkera a 9 rôznych prvkov pavučiny) na kreatívne hranie a zahranie si scén so superhrdinami z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova od spoločnosti Marvel.
• Táto hracia súprava s témou Spider-Mana zahŕňa 4 minifigúrky zo sveta Marvel Universe: MJ, Peter Parker, Mysterio a Hydro-Man plus LEGO figúrku potkana.
• Stavebnica zo sveta LEGO® Marvel Spider-Man zahŕňa scénu v Benátkach s kaviarňou na brehu kanála, mostom, gondolou a zostaviteľným vodným podstavcom pre Hydro-Mana.
• Kaviareň má vežu s miestami na pripojenie minifigúrok a pavučín, strešnú záhradu s rastlinami, zostaviteľný kávovar a priestor vonku pred kaviarňou.
• Priestor pred kaviarňou je vybavený funkciou vybuchnutia, zostaviteľným stolom, šálkou kávy, kúskom pizze a novinami, 2 stoličkami pre minifigúrky, zostaviteľnou pouličnou lampou a kvetmi.
• Most má funkciu vybuchnutia, mi

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Super Heroes