Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76128 Boj s Molten Manom

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76128
Množstvo:
25,49€ 29,99€ Bez dane: 21,24€

Popis

Postav desivé ohnivé monštrum a zahraj sa s napínavou stavebnicou LEGO® Marvel Spider-Man 76128 Boj s Molten Manom. Zostaviteľná mechanická figúrka Molten Mana má polohovateľné kĺby, drapák, rýchly vystreľovač na 6 nábojov, zostaviteľné „roztápajúce sa“ predmety (vrátane polovice auta, pouličnej lampy a semaforu) pripojené k jeho telu, prvky roztavenej lávy a miesta na pripojenie minifigúrok. Táto hračka Marvel obsahuje 3 minifigúrky – Spider-Man, Mysterio a hasič — so zbraňami a doplnkami, s ktorými sa môžeš zahrať na vzrušujúce scény so superhrdinami z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova od spoločnosti Marvel.
• Táto stavebnica Spider-Mana pre deti obsahuje 3 minifigúrky zo sveta Marvel Universe: Spider-Man, Mysterio a hasič.
• Zostaviteľná figúrka Molten Mana má polohovateľnú hlavu, ruky a nohy, drapák, rýchly vystreľovač na 6 nábojov, zostaviteľné „roztápajúce sa“ predmety (vrátane polovice auta, pouličnej lampy a semaforu), reťaz, prvky roztavenej lávy a viacero miest na pripojenie minifigúrok.
• Táto hracia súprava s témou Spider-Mana obsahuje zbrane minifigúrok vrátane pavučinového vreca Spider-Mana a energetických striel Mysteria.
• Medzi doplnkami nájdeš zostaviteľný hasiaci prístroj hasiča na kreatívne hranie.
• Minifigúrka Marvel Spider-Man má čierno-sivé zdobenie obleku, ktoré je novinkou na máj 2019, a minifigúrka Mysteria je tiež novinkou na máj 2019.
• Zahraj sa na napínavé scény z filmu Spider-Man: Ďaleko od

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Super Heroes