Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňu

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76122
Množstvo:
93,49€ 109,99€ Bez dane: 77,91€

Popis

Inšpirujte deti, aby si vytvorili svoje vlastné napínavé príbehy s touto stavebnicou 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňu od LEGO® DC Batman™, ktorá obsahuje 1037 dielikov. Batmanova jaskyňa je nabitá typickými znakmi a funkciami na začatie hry, ako je zóna pre Batcomputer, odnímateľná veža na transformáciu s funkciou „premeny“ Brucea Waynea na Batmana a odnímateľná budova väznice s funkciou explózie pre zahranie úniku z väznice. Táto stavebnica so superhrdinami tiež obsahuje Bat-Tank s otočnou vežičkou so 4 raketovými strelami. Súčasťou je aj vystreľovač dielikov a vystreľovač hákov; každý z nich sa dá dať dole a použiť ako zbraň pre minifigúrky. Deti sa môžu kreatívne realizovať pri použití prvkov z akčného balíčka a prvkov z balíčka s tematikou netopierej rodiny, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane. Táto štýlová hračka pre deti so 6 minifigúrkami a polohovateľnou veľkou postavou Clayface je aj skvelým darčekom pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov.
• Táto stavebnica s LEGO® Batmanom obsahuje 6 minifigúrok: Batmana, Brucea Waynea, Robina, Batwoman, Catwoman a Two-Face, taktiež polohovateľnú veľkú figúrku Clayface s rukami s funkciou uchopenia, v ktorých môže držať minifigúrku.
• Táto súprava obsahuje hračku LEGO® Batmanova jaskyna so zónou pre Batcomputer, zónu s modernými technológiami, zónu na cvičenie, miestnosť so zbraňami, miestnosť s

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Super Heroes