Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádež

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76120
Množstvo:
46,74€ 54,99€ Bez dane: 38,95€

Popis

S touto súpravou 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádež od LEGO® DC Batman™ si deti môžu vysnívať svoje vlastné vzrušujúce dobrodružstvá. Kultová stavebnica lietadla Batwing má štýlové funkcie a typické znaky, ktoré Batmanových fanúšikov určite dostanú. Je to novinka na jún 2019: superrýchlo páliace vystreľovače a vystreľovače, ktoré môžu vystreľovať doštičky alebo dieliky. Táto stavebnica s postavičkou Batmana obsahuje aj Hádankárovu helikoptéru s reťazou a hákom na pripevnenie uzamykateľného trezoru, ktorý obsahuje prvky peniazov a drahokamov, a policajné auto Komisára Gordona. Zahraj sa s nimi na lúpežný únik a prenasledovanie. Osvedčí sa aj ako skvelý narodeninový darček pre deti. Obsahuje tiež 4 minifigúrky so zbraňami a takisto výber 10 rôznych prvkov, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane.
• Táto hračka pre deti so superhrdinami obsahuje 4 LEGO® minifigúrky, ktoré sú novinkami na jún 2019: Batmana, Komisára Gordona, SHAZAMA a Hádankára.
• Batmanovo lietadlo Batwing obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrky, novinku na jún 2019: 2 superrýchlo páliace vystreľovače s muníciou doštičiek a 2 vystreľovače, ktoré môžu vystreľovať doštičky alebo dieliky.
• Každý vystreľovač môže odpáliť 3 doštičky v rýchlom slede za sebou.
• Policajné auto Komisára Gordona obsahuje sedadlo pre minifigúrku vodiča, odnímateľnú strechu pre dobrý prístup a samolepky polície G

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Super Heroes