Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Star Wars TM 75217 Conveyex transport™ Impéria

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75217
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
76,49€ 89,99€ Bez dane: 63,74€

Popis

Vyštartuj na lúpež vo vysokej rýchlosti a získaj späť coaxium! Pripomeň si pašerácke dobrodružstvá vo vysokej rýchlosti z filmu Solo: A Star Wars Story so stavebnicou LEGO® Star Wars 75217 Conveyex transport Impéria. Obrnená lokomotíva má pásovú sekciu s motorom, otváraciu kabínu pre rušňovodiča a úložný priestor pre zbrane. Oddeliteľný nákladný vagón má otváracie bočné steny, pohyblivé strelné veže s vystreľovačmi, priestor na 4 pribalené kontajnery s coaxiom, rebrík vo vnútri a otvárací poklop na streche, ktorý umožňuje trúfalé úniky! Táto vzrušujúca stavebnica zahŕňa 5 minifigúrok. • Súčasťou stavebnice je 5 LEGO® minifigúrok: Han Solo, Chewbacca, strelec Impéria a 2 Range Trooperi.
• Conveyex transport Impéria má lokomotívu s otvorenou prednou časťou odhaľujúcou prevíjací pás, otváracou kabínou pre rušňovodiča a úložným priestorom na zbrane.
• Odnímateľný nákladný vagón na kolieskach má otváracie bočné steny, otvárací poklop na streche, pohyblivú otočnú strelnú vežu s 2 vystreľovačmi, prípojku v zadnej časti a výstupky na boku, po ktorých môžu chodiť Range Trooperi. Vo vnútri je prístupový rebrík vedúci k poklopu na streche a priestor na 4 kontajnery s coaxiom.
• Nakláňaj vlak zo strany na stranu ako vo filme.
• Zahraj sa, že Range Trooperi majú skutočné magnetické čižmy a šplhaj s nimi po bokoch vlaku!
• Zo zbraní tu nájdeš Hanovu blasterovú pištoľ, Chewbaccovu blasterovú pušku s krátkou hlavňou a

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8-14
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Star Wars