Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Star Wars TM 75235 Útek z priekopu so stíhačkou X-Wing

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75235
Množstvo:
25,49€ 29,99€ Bez dane: 21,24€

Popis

Nechajte dieťa zahrať sa na nezabudnuteľné vesmírne LEGO® Star Wars™ dobrodružstvá so zberateľským modelom 75235 Útek z priekopy so stíhačkou X-Wing. Táto LEGO 4+ stavebnica je navrhnutá tak, aby bola pre deti zábavná a jednoduchá. Ponúka skladacie krídla a otvárací kokpit pre minifigúrku, ako aj špeciálnu kocku na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne na vlastnú päsť. Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie taktiež pomôže vášmu mladému bojovníkovi za Rebelov pochopiť účel stavebných krokov a budovať predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v známom prostredí Star Wars. Táto jednoduchá LEGO stavebnica obsahuje aj rotujúcu streleckú vežu pre nekonečnú akciu, ako aj minifigúrky Luka Skywalkera a Stormtroopera, plus Star Wars LEGO figúrku droida R2-D2.
• Stavebnice LEGO® 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre dokonalý úvod do stavania LEGO modelov.
• Zahŕňa 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: Luke Skywalker vo svojom obleku pilota X-wing a Stormtrooper, plus LEGO figúrka droida R2-D2.
• Stavebnica obsahuje jednoducho zložiteľnú stíhačku X-wing Starfighter a streleckú vežičku s odpaľovacími diskami.
• X-wing podľa filmového trháku Star Wars™: Nová nádej, obsahuje otváracie krídla a kokp

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:



Vek: 4+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Star Wars