Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75894
Množstvo:
46,74€ 54,99€ Bez dane: 38,95€

Popis

Zahraj si klasické a moderné preteky s týmito autami 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy (75894) od LEGO® Speed Champions! Auto 1967 Mini Cooper S Rally obsahuje strešný nosič s 2 náhradnými pneumatikami, ako aj pôvodné auto, zatiaľ čo 2018 MINI John Cooper Works Buggy má odpruženie na jazdu po nerovnom teréne. Zahraj si vzrušujúce preteky so 4 LEGO minifigúrkami a plne vybaveným boxom vrátane zostaviteľného zdviháka, montážneho ležadla, poličiek s nástrojmi, rôznych nástrojov a počítačových obrazoviek.
• Obsahuje 4 minifigúrky: Vodiča auta Mini Cooper S Rally, pretekára MINI John Cooper Works Buggy, traťového komisára a mechanika.
• Zostaviteľné pretekárske auto 1967 Mini Cooper S Rally obsahuje kokpit pre minifigúrku, odnímateľné čelné sklo, kolesá s gumenými pneumatikami, strešný nosič s 2 náhradnými pneumatikami, závodné farby, pretekárske nálepky, priesvitné dieliky v tvare svetiel a autentické konštrukčné detaily.
• Rýchle zostaviteľné auto 2018 MINI John Cooper Works Buggy obsahuje kokpit pre minifigúrku, odnímateľné čelné sklo, kolesá s gumenými pneumatikami, odpruženie, závodné farby, pretekárske nálepky, priesvitné dieliky v tvare svetiel a autentické konštrukčné detaily.
• Po odstránení čelného skla môžeš vložiť minifigúrku do každého auta.
• Pretekársky box obsahuje poličky s nástrojmi, zostaviteľný zdvihák, 2 pojazdné otváracie skrinky na

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO