Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Overwatch 75975 Watchpoint: Gibraltár

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75975
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
84,99€ 99,99€ Bez dane: 70,83€

Popis

Fanúšikovia hry Overwatch® sa môžu tešiť na ikonickú raketu Overwatch a odpaľovaciu vežu z jednej z najznámejších máp tejto hry, a to vďaka stavebnici 75975 Watchpoint: Gibraltár od LEGO® Overwatch! Táto stavebnica, ktorá vychádza z medzinárodne uznávanej tímovej akčnej hry, obsahuje raketu Overwatch, ktorá sa dá rozdeliť na 2 samostatné rakety, a 3 postavy Overwatch vrátane Pharah s jej raketometom, Mercy s jej Merkurovým žezlom a blasterom, Reapera s jeho dvojitými pekelnými brokovnicami a veľkú figúrku Winstona s Teslovým delom. Malé deti si zamilujú hranie so zostaviteľnou raketou a hrdinami z hry Overwatch s jedinečnými zbraňami, zatiaľ čo dospelí fanúšikovia si budú chcieť postaviť a vystaviť tento ľahko rozpoznateľný zberateľský model pri svojej hráčskej zostave a ukázať tak svoju vášeň pre túto hru.

• Obsahuje minifigúrky Pharah, Mercy a Reapera a veľkú figúrku Winstona.
• Raketa Overwatch® sa dá rozdeliť na 2 rakety, z ktorých každá má vlastný kokpit. Menšia raketa má dostatok miesta pre veľkú figúrku Winstona a k tomu naviac banány a pohár s arašidovým maslom.
• Stavebnica Overwatch® obsahuje odpaľovaciu rampu, ktorá drží raketu v zpriamenej polohe, presne ako v mape Watchpoint: Gibraltár.
• Medzi zbraňami postáv z hry Overwatch® nájdeš raketomet patriaci Pharah, Merkurove žezlo a Merkurov blaster patriace Mercy, Reaperove dvojité pekelné brokovnice a Teslove delo patriace Winstonovi.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 9+
Štítky: LEGO, Overwatch,
Kategórie: LEGO® | LEGO® Overwatch