Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Overwatch 75972 Dorado Showdown

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75972
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
25,49€ 29,99€ Bez dane: 21,24€

Popis

Teraz si váš obľúbený fanúšik hry Overwatch® môže vďaka stavebnici 75972 Dorado Showdown od LEGO® Overwatch postaviť ikonickú budovu Dorado a nákladné auto! Táto stavebnica Overwatch, ktorá vychádza z medzinárodne uznávanej tímovej akčnej hry, obsahuje ľahko rozpoznateľnú budovu z obľúbenej mapy Dorado a 3 postavy – Soldiera: 76, Reapera a McCreeho. Vďaka zbraniam Overwatch, budove Dorado a nákladnému autu z hry si budú fanúšikovia Overwatch chcieť postaviť tento model a ukázať ho svojim kamarátom, zatiaľ čo menší stavitelia sa zahrajú s vozidlom a mini tržnicou z hry.

• Zahŕňa minifigúrku Soldiera: 76, Reapera a McCreeho.
• Budova v štýle Dorado má 3 okná (z toho 2 s okenicami), lampy, lucernu, stánok mini tržnice a dvere, cez ktoré môže prejsť nákladné auto.
• Nákladné auto má priestor pre minifigúrku, odnímateľný generátor a skryté kolesá, ktoré simulujú vznášanie podobne ako v hre.
• Medzi zbraňami postáv z hry Overwatch® nájdeš Ťažkú pulznú pušku Soldiera: 76, Reaperove dvojité Pekelné brokovnice a McCreeho Šesťranný revolver Peacekeeper.
• Hra Overwatch® od spoločnosti Blizzard Entertainment, tvorcov legendárnej hry World of Warcraft®, si rýchlo získala komunitu nadšených fanúšikov po celom svete a stala sa inšpiráciou pre animované online seriály, komiksy a vzrušujúce celosvetové akcie v oblasti eŠportu.
• LEGO® stavebnice zo sveta videohry Overwatch® sú perfektným darčekom pre fanúšikov senz

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO, Overwatch
Kategórie: LEGO® | LEGO® Overwatch