Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70663
Množstvo:
19,99€ Bez dane: 16,66€

Popis

Zdvojnásob akciu Spinjitzu s LEGO® NINJAGO® 70663 Spinjitzu Nya a Wu! Táto nindžovská stavebnica obsahuje Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti. Experimentuj s rôznymi technikami, vytvor si vlastné výzvy a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné. Táto kreatívna stavebnica obsahuje minifigúrky Nye a Wua s katanami plus 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
• Obsahuje minifigúrky Nye a Wua od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.
• Stavebnice Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner obsahujú novinky, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
• Prídavný prvok pre režim útoku v Nyinom spinneri obsahuje 4 vodné kopije; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky vody; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
• Prídavný prvok pre režim útoku vo Wuovom spinneri obsahuje 4 horiace čajové kanvice s prvkami plameňov; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky svetelných žetónov; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
• Táto stavebnica LEGO® NINJAGO® Spinjitzu obsahuje tiež 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
 

• Pre vzrušujúce LEGO rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Cole so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitz

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Ninjago