Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Ninjago 70662 Spinjitzu Cole

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70662
Množstvo:
8,49€ 9,99€ Bez dane: 7,08€

Popis

Vytváraj nindžovské triky s LEGO® NINJAGO® 70662 Spinjitzu Coleom – že sa až bude triasť zem! Táto úžasná nindžovská stavebnica obsahuje Coleov Spinjitzu spinner Tornádo zeme s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti. Experimentuj s rôznymi technikami, vytvor si vlastné výzvy a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné. Táto kreatívna stavebnica obsahuje minifigúrku Colea s katanou a taktiež 3 zostaviteľné stojany na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
• Obsahuje minifigúrku Colea od LEGO® NINJAGO® s katanou striebornej farby.
• Coleov Spinjitzu spinner Tornádo zeme obsahuje novinky, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
• Prídavný prvok pre režim útoku obsahuje 4 zemské kladivá; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky zeme; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
• Táto stavebnica LEGO® NINJAGO® taktiež obsahuje 3 zostaviteľné stojany na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
• Vytváraj si vlastné výzvy v umení Spinjitzu a súťaž s touto LEGO® NINJAGO® akciami nabitou súpravou so svojimi kamarátmi.
• Pre vzrušujúce LEGO rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Cole so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitz

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Ninjago