Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Movie 70831 Emmetov dom snov / záchranná raketa!

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70831
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
55,24€ 64,99€ Bez dane: 46,04€

Popis

Ukáž, že si majster prestaviteľ so stavebnicou LEGO® PRÍBEH 2 70831 Emmetov dom snov/záchranná raketa! Táto stavebnica 2 v 1 obsahuje Emetov domov, ktorý sa dá prestaviť na raketu. Otvor si hračku domu pre jednoduchú hru s interiérom. Obsahuje obývačku/kuchyňu a podkrovie s mnohými detailmi. Daj dole strechu, použi diely z vodojemu a barikády a vytvor raketu s pružinovými vystreľovačmi a nastaviteľnými motormi. Táto zábavná stavebnica obsahuje 3 minifigúrky a taktiež zostaviteľné figúrky Kvietka a Unikitty ako Bojovníčky Kitty so zbraňami a doplnkami na hranie akčných scén z filmu LEGO PRÍBEH 2.
• Obsahuje 5 postavičiek z filmu LEGO® PRÍBEH 2: LEGO minifigúrku Emmeta, minifigúrku Lucy a minifigúrku Rexa Trúfalého a taktiež Emmetovho priateľa Kvietka (zostaveného z kociek) a zostaviteľnú figúrku Unikitty ako Bojovníčky Kitty s 2 rôznymi výrazmi tváre.
• Táto stavebnica 2 v 1 obsahuje Emmetov dom snov, ktorý sa dá prestavať na záchrannú raketu použitím častí z priloženej zostaviteľnej barikády a vodojemu s pracovnou stanicou.
• Otvor si Emmetov vysnívaný dom pre jednoduchú hru s interiérom. Obsahuje: otvárateľné predné dvere; obývaciu izbu/kuchyňu so zostaviteľným kuchynským vybavením, sedačku, jedálenský stôl, ohrievač a škrabadlo pre Bojovníčku Kitty a taktiež rôzne prvky ako tanier, šálka na kávu, panvica, rádio, ďalekohľad, akordeón a svetlá na semafore; podkrovie; odnímateľnú strechu kvôli možnosti prerobe

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Movie