Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Movie 70828 Vyklápací párty autobus

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70828
Množstvo:
84,99€ 99,99€ Bez dane: 70,83€

Popis

Všetci naskočiť na 70828 Vyklápací párty autobus od LEGO® PRÍBEH 2! Užiješ si zábavu s Disco Kitty a kamarátmi. Táto zábavná hračka obsahuje otvárateľný kokpit pre figúrku Zebeho, otvárateľnú strechu a bočné strany pre jednoduché hranie, rozkladacie reproduktory, kocku s LEGO svetlom na osvetlenie rotujúceho tanečného parketu a sklopnú disko guľu s priehľadnými prvkami. Táto súprava podľa filmu LEGO PRÍBEH 2 obsahuje minifigúrku Disco Kitty, minifigúrky Tempo, Melody a Zebeho zostavenú z kociek.
• Obsahuje tieto minifigúrky podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2, ktoré budú uvedené ako novinky v januári 2019: minifigúrku Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebeho z filmu LEGO MOVIE 2 zostavenú z kociek.
• Táto stavebnica vyklápacieho párty autobusu obsahuje otvárateľný kokpit pre figúrku Zebeho, otvárateľnú strechu a bočné strany pre jednoduché hranie, 2 rozkladacie reproduktory, kocku s LEGO® svetlom na osvetlenie rotujúceho tanečného parketu, sklopnú disko guľu s priehľadnými prvkami a ešte 2 prvky nápojov smoothie a mikrofónov.
• Stvárňuj si s touto farebnou stavebnicou zábavné scény z filmu LEGO® PRÍBEH 2.
• Vyklápací autobus meria viac ako 24 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 23 na šírku.
• Zebe meria viac ako 8 cm na výšku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 9+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Movie