Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Movie 70821 Emmetova a Bennyho dielňa Postav a oprav !

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70821
Množstvo:
9,99€ 19,99€ Bez dane: 8,33€

Popis

Doprajte svojmu dieťaťu hviezdny zážitok so stavebnicou 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav“! z filmu LEGO® PRÍBEH 2. Táto bezpečná a náučná LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku a obsahuje Bennyho kozmickú LEGO loď s kokpitom pre minifigúrky, vyklápacími pomocnými raketami a odnímateľnou kozmickou buginou, Emmetovu únikovú buginu, ako aj špeciálnu podstavu na začatie stavania, ktorá umožňuje aj začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť. Súčasťou sú aj jednoduché inštrukcie na stavanie a hranie, ktoré pomôžu vášmu malému majstrovi-staviteľovi pochopiť účel návodov na stavanie a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov. Táto jednoduchá kozmonautská LEGO hračka obsahuje 2 minifigúrky, zostaviteľnú čerpaciu stanicu a vozík na nástroje s množstvom najrôznejších dielikov pre nekonečné možnosti hrania.
• Hracie súpravy LEGO® 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti a pomáhajú posilniť ich istotu vďaka jednoduchým krokom pre perfektný štart do stavania LEGO modelov.
• Obsahuje 2 postavičky z filmu LEGO® PRÍBEH 2: Minifigúrku Emmeta a Bennyho.
• Bennyho kozmická loď obsahuje kokpit pre minifigúrky, vyklápacie pomocné rakety a odnímateľnú kozmickú buginu s kokpitom pre minifigúrky.
• Emmetova úniková bugina obsahuje s

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 4+
Štítky: LEGO, CO12012
Kategórie: LEGO® | LEGO® Movie