Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Minecraft TM 21145 Aréna lebiek

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG21145
Množstvo:
16,99€ 19,99€ Bez dane: 14,16€

Popis

Turnaj v LEGO® Minecraft Aréne lebiek sa môže začať! Vyhni sa slizu z vystreľovača, poraz svojho protivníka a získaj cenu – zlaté jablko. Bojuj s Králikom zabijakom a získaj liečivé elixíry a truhlu so štítom a lukom. Zaži dobrodružstvá vo svete Minecraft™ naživo s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21145 Aréna lebiek navrhnutou pre fanúšikov mimoriadne úspešnej videohry. Skombinuj ju s inými stavebnicami a vytvor si svoj jedinečný svet LEGO Minecraft. Obsahuje tiež 2 minifigúrky hráčov, každú s jedinečným vzhľadom Minecraft.
•? Obsahuje 2 LEGO® Minecraft minifigúrky, každú s jedinečným vzhľadom Minecraft, plus figúrku Králika zabijaka. ? Zahŕňa zostaviteľnú LEGO® Minecraft Arénu lebiek s veľkou budovou v tvare lebky, lávou, zeleným a modrým pódiom pre hráčov, plošinou so zlatým jablkom a bleskovým vystreľovačom slizu. ? Vezmi si do rúk zlatý meč alebo sekeru, vyhni sa slizu z vystreľovača a bojuj o zlaté jablko. ? Poraz Králika zabijaka a získaj liečivé elixíry a truhlicu so štítom a lukom. ? Zbrane zahŕňajú luk a zlatú sekeru a meč. ? Medzi doplnkami nájdeš 2 červené liečivé elixíry, truhlicu a štít. ? Popusti uzdu svojej predstavivosti – poskladaj si svoj vlastný svet LEGO® Minecraft™!
• Stavebnica pozostáva z viac než 195 dielikov. ? Aréna lebiek meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na šírku a 16 cm do hĺbky.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7-14
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Minecraft