Prihlásenie/Registrácia

LEGO® LEGO Movie 70848 Párty partia zo Sestrióna

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70848
Množstvo:
16,99€ 19,99€ Bez dane: 14,16€

Popis

Párty stavebnica plná zábavy pre fanúšikov filmu LEGO® PRÍBEH 2! S touto stavebnicou 70848 Párty partia zo Sestrióna si deti môžu zinscenovať párty z iného sveta! Táto stavebnica na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2 obsahuje vysoko polohovateľného robota v tvare jednočlennej metalovej kapely. Robot má vstavanú hlavu minifigúrky Oceliaka, ruku s funkciou uchopenia a množstvo vstavaných prvkov hudobných nástrojov. Fanúšikom filmu sa bude páčiť nasadzovanie okuliarov v tvare hviezd (je novinkou na august 2019) postavičke Bennyho v hviezdnom oblaku z filmu LEGO PRÍBEH 2 či nasadzovanie boa z peria z páperovitého materiálu Unikitty ako Disco Kitty zostavenej z kociek. Súprava tiež obsahuje zostaviteľný viacfarebný tanečný parket, reproduktor a stôl, na ktorom sú položené nápoje smoothie zostavené z kociek. Tieto prvky budú deti inšpirovať k tomu, aby si scény z filmu pretvárali podľa vlastnej fantázie a vymýšľali si vlastné príbehy.
• Táto súprava na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2 obsahuje novinku na august 2019 – minifigúrku Bennyho v hviezdnom oblaku a figúrku Unikitty zostavenú z kociek vo forme Disco Kitty.
• Vysoko polohovateľný robot v tvare jednočlennej metalovej kapely obsahuje vstavanú hlavu minifigúrky Oceliaka, vstavané prvky bubna, gramofónu, cimbalu a vlajky. Ďalej má robot ruku s funkciou uchopenia, ruku s trombónom, trup z klávesov, otváraciu priehradku ako žalúdok, nohu z klávesov a protézu nohy.
• Táto stavebnica pre deti tiež obsahuje viacfarebný tanečný parket, stôl s 3 nápojmi smoothie zostavený z kociek a zostaviteľný reproduktor.
• Doplnkové prvky zahŕňajú okuliare v tvare hviezd Bennyho v hviezdnom oblaku (je novinkou na august 2019) a boa z peria z páperového materiálu pre Disco Kitty.
• Stvárňuj si s touto stavebnicou pre deti zábavné dobrodružstvá na motívy z filmu LEGO® PRÍBEH 2.
• Robot v tvare jednočlennej metalovej kapely meria vyše 15 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Movie