Prihlásenie/Registrácia

LEGO® LEGO Movie 70847 Dobré ránko, trblietky!

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70847
Množstvo:
8,49€ 9,99€ Bez dane: 7,08€

Popis

Zábava plná krútenia a katapultovania pre fanúšikov filmu LEGO® PRÍBEH 2! Deti si obľúbia, keď budú môcť rozkrúcať Hviezdu a bábätká krížom-krážom po zemi a vypúšťať ich do vzduchu so stavebnicou 70847 Dobré ránko, trblietčatá! na motívy filmu LEGO® PRÍBEH 2. Táto obľúbená stavebnica pre deti obsahuje nadstavec na Hviezdu zostavený z kociek, pomocou ktorého ju môžeš rozkrútiť alebo vypustiť z hračkárskeho katapultu. Figúrka Hviezdy sa dá prispôsobiť aj tak, že sa na jej vrchnú časť pripevní jedna z 2 figúrok bábätiek. Potom sa figúrka rozkrúti alebo vypustí z katapultu. Alebo sa dá bábätko jednoducho pripevniť na Hviezdu a deti sa môžu hrať, že bábätko letí do vesmíru. Táto univerzálna malá stavebnica obsahuje tiež minifigúrky Emmeta a Lucy s príslušenstvom - zostaviteľné smoothie a CD Všetko je tu super - pre inšpiráciu na kreatívne hranie.
• Táto stavebnica na motívy LEGO® PRÍBEHU 2 obsahuje minifigúrky Emmeta a Lucy a tiež 2 novinky na august 2019 – figúrky bábätiek a figúrku Hviezdy zostavenú z kociek.
• Zostaviteľná scéna obsahuje funkciu katapultovania, pomocou ktorej môže Hviezda alebo bábätká vyletieť, rastlinu zostavenú z kociek a ďalšie prvky rastlín.
• Doplnkové prvky v tejto LEGO® stavebnici plnej zábavy zahŕňajú CD Všetko je tu super , smoothie Emmeta a Lucy zostavené z kociek a nadstavec na Hviezdu zostavený z kociek, pomocou ktorého ju môžeš rozkrútiť alebo vypustiť z hračkárskeho katapultu.
• Figúrka Hviezdy sa dá prispôsobiť aj tak, že sa na jej vrchnú časť pripevní bábätko. Potom sa figúrka rozkrúti alebo vypustí z katapultu.
• Deti môžu pripevniť bábätko na zadnú časť Hviezdy pomocou prvku z podstavca so scénou a hrať sa, že letia preč.
• Stvárňuj si s touto stavebnicou pre deti zábavné dobrodružstvá na motívy z filmu LEGO® PRÍBEH 2.
• Zostaviteľná scéna meria vyše 5 cm na výšku, 5 cm na šírku a 5 cm do hĺbky.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Movie