Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75938
Množstvo:
84,99€ 99,99€ Bez dane: 70,83€

Popis

Pri inscenovaní súbojov zo stavebnice LEGO® Jurský svet 75938 T. rex vs. Dinorobot deti určite zažijú akčné dobrodružné scény s dinosaurami a tiež môžu hľadať skrytý poklad v sopke ostrova Isla Nublar. Zostaviteľná figúrka dinosaura T. rexa aj Dinorobot zločinca Dannyho Nedermeyera sa dajú polohovať a majú cvakajúce čeľuste. Zostaviteľné sopečné skaly majú otváraciu funkciu na ukázanie skrytej truhlice s pokladom. Táto stavebnica na motívy Jurského sveta tiež obsahuje 4 minifigúrky a 4 figúrky mláďat velociraptora. Súčasťou je aj loď s 2 vystreľovačmi a uspávacou pištoľou, vďaka ktorým budú deti chcieť hrať scény z Jurského sveta a vymýšľať si aj svoje vlastné príbehy.
• Táto stavebnica z edície LEGO® Jurský svet obsahuje 4 minifigúrky (novinky na jún 2019): Owena Gradyho, Claire Dearingovú, Vica Hoskinsa a Dannyho Nedermeyera. Ďalej sú tu figúrky 4 mláďat velociraptora – Blue, Delta, Echo a Charlie – a tiež 2 figúrky netopierov.
• Tvarovaná zostaviteľná figúrka dinosaura Triceratopsa z edície LEGO® Jurassic World obsahuje farby – novinky na jún 2019, ďalej cvakajúce čeľuste a polohovateľnú hlavu, predné končatiny a nohy.
• Dinorobot obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku s detailnou prístrojovou doskou. Ďalej na ňom nájdeš cvakajúce čeľuste, polohovateľnú hlavu, predné končatiny, pazúry, nohy a chvost.
• Sopečné skaly zostavené z LEGO® kociek majú otváraciu funkciu a obsahujú prvky lávy a truhlicu s poklado

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Creator Expert