Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75935
Množstvo:
55,24€ 64,99€ Bez dane: 46,03€

Popis

So stavebnicou LEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom na deti čakajú dramatické situácie, keď budú pomáhať Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej naháňať zločincov po džungli. Táto akciami nabitá stavebnica s tematikou dinosaurov obsahuje terénne vozidlo s miestom pre 2 minifigúrky a miesto na pripevnenie prívesu. Príves má na streche zostaviteľnú anténu a podrobne prepracovaný interiér. Stavebnica tiež obsahuje zostaviteľnú scénu džungle, ktorá obsahuje skrytú truhlicu s pokladom s funkciou odhalenia. Obsahuje aj polohovateľnú figúrku dinosaura Baryonyxa a 4 minifigúrky so štýlovými zbraňami a doplnkami, ktoré inšpirujú k nápaditej hre.

• Táto stavebnica pre deti z edície LEGO® Jurassic World obsahuje 4 minifigúrky: Owena Gradyho, Claire Dearingovú, Dannyho Nedermeyera, Sinjina Prescotta a tiež figúrku psa Reda.
• Terénne vozidlo obsahuje priestor pre 2 minifigúrky, zadný úložný priestor, miesto na pripevnenie prívesu, reflektor zostaviteľný z kociek a nádrž na palivo a tiež prvok skrutkovača.
• Príves obsahuje zostaviteľnú anténu a rôzne prvky rastlín do exteriéru, otváracie dvere a podrobne prepracovaný interiér so zostaviteľným počítačom a posteľou. Taktiež obsahuje rôzne prvky ako šálku kávy, filmovú kameru a panvicu.
• Scéna džungle obsahuje zostaviteľnú palmu a skrytú truhlicu s pokladom, ktorý sa vyznačuje funkciou odhalenia, a prvkami 6 drahokamov a 2 zlatý

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Creator Expert