Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Harry Potter 75946 Uhorský chvostorožec: Trojčarodejnícky turnaj

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG75946
Množstvo:
33,99€ 39,99€ Bez dane: 28,33€

Popis

Dajte svojmu malému fanúšikovi Harryho Pottera príležitosť bojovať proti jednému z najnebezpečnejších drakov v čarodejníckom svete. Stavebnica LEGO® Harry Potter 75946 Uhorský chvostorožec: Trojčarodejnícky turnaj je darčekom pre deti s množstvom kúzelných dobrodružstiev. Všetky deti od 8 rokov budú radi pomáhať Harrymu v zápolení proti jeho protivníkom z iných čarodejníckych škôl v snahe opäť nájsť záhadné zlaté vajce. Ale to nie je všetko. Treba poraziť draka – uhorského chvostorožca! Má pohyblivé končatiny a krídla – preto musíš rýchlo vymyslieť nejaký čarodejnícky trik, ako tohto zúrivého netvora zneškodniť. Vďaka tejto LEGO stavebnici na motív Harryho Pottera s drakom a so 4 minifigúrkami si môžeš vymýšľať nekonečné variácie dobrodružstiev.

• Obsahuje 4 nové LEGO® Harry Potter™ minifigúrky na jún 2019: Harryho Pottera, Fleur Delacourovú, Cedrica Diggoryho a Viktora Kruma, každého s vlastným prútikom.
• Táto skvelá hračka na motív Harryho Pottera obsahuje polohovateľného draka – uhorského chvostorožca s plameňmi v papuli a pohyblivými končatinami a krídlami. Taktiež obsahuje zostaviteľný otvárací stan pre šampiónov, v ktorom čakajú počas Trojčarodejníckeho turnaja, kým na nich príde rad, tak ako vo filme Harry Potter a ohnivá čaša. Všetky postavy majú prútiky. Vnútri stanu nájdeš posteľ, 2 poháre, malú poličku a fľaštičku s elixírom.
• Obsahuje aj Harryho metlobalovú metlu Blesk, ska

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Harry Potter