Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Friends 41387 Olivia a letný srdiečkový box

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41387
Množstvo:
7,99€ Bez dane: 6,66€

Popis

Nechajte svoje dieťa hrať sa, že trávi čas na pláži so súpravou LEGO Friends 41387 Olivia a letný srdiečkový box. Srdiečkový box obsahuje roztomilú súpravu na grilovanie, aby si mohli Olivia a Zobo vychutnať hotdogy na pláži. Je v Oliviiných farbách a obsahuje dekorovanú doštičku s menom v dizajne plážového uteráka. Postavičky môžu stáť na vrchnáku LEGO Friends škatuľky, aby boli v bezpečí. Vnútri škatule je podstavec s modrými doštičkami, ktorý vyzerá ako more. Nechajte svojich fanúšikov edície Friends predstavovať si Oliviu a Zoba, ako si vychutnávajú osviežujúcu vodu po horúčave pri grilovačke. Potom si môžu zabaliť predmety do škatuľky a bezpečne ju zavrieť vrchnákom pre zábavu na pláži aj na cestách. Táto škatuľka v tvare srdca obsahuje zrozumiteľný návod a súčasťou je aj minibábika Olivia a figúrka robota.
• Obsahuje minibábiku Oliviu a figúrku robota.
• LEGO® Friends škatuľka obsahuje zostaviteľnú škatuľku v Oliviiných farbách s dekorovanou doštičkou s menom a tiež zostaviteľný gril na hotdogy.
• LEGO® Friends doplnkové prvky v prvky v tejto súprave zahŕňajú hotdog v žemli a spálenú klobásu.
• Fanúšikovia edície LEGO® Friends si môžu dať všetky veci dovnútra roztomilej LEGO škatuľky v tvare srdca. Vezmi si ju so sebou na cesty a máš postarané o zábavu!
• Stavebnice z edície LEGO® Friends podnecujú pri hre predstavivosť a podporujú nápadité a zábavné stavanie.
• Deti si môžu vyskladať štýlový LEGO® srdiečkový

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Friends