Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Friends 41386 Stephanie a letný srdiečkový box

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41386
Množstvo:
7,99€ Bez dane: 6,66€

Popis

Sleduj si jedným očkom cenu, keď budeš strieľať do plechoviek v zóne atrakcií na móle so súpravou LEGO® Friends 41386 Stephanie a letný srdiečkový box. LEGO škatuľka v tvare srdca je ozdobená s doštičkou s menom Stephanie v dizajne plážového uteráka. Vaši fanúšikovia edície Friends môžu pripevniť Stephanie k vrchnáku LEGO škatuľky, aby mohla presne zamieriť na cieľ, keď bude strieľať na strelnici. Vnútri škatuľky je podstavec s modrými doštičkami, ktorý vyzerá ako more. Vaše dieťa tak môže pomôcť Stephanie ponoriť sa po vzrušujúcom zážitku v lunaparku hlboko do vody vo veľkom štýle. Potom si deti môžu zabaliť predmety do škatuľky a bezpečne ju zavrieť vrchnákom pre zábavu v zábavnom parku aj na cestách. Táto škatuľka v tvare srdca obsahuje zrozumiteľný návod a súčasťou je aj minibábika Stephanie.
• LEGO® srdiečkový box obsahuje minibábiku Stephanie.
• Obsahuje zostaviteľnú úložnú škatuľku v tvare srdca v Stephaniiných farbách, dekorovanú doštičku s menom a tiež stánok s funkciou padania plechovky a vodnej pištole s vystreľovacou funkciou.
• LEGO® Friends doplnkové prvky v tejto súprave zahŕňajú balón v tvare psíka.
• Deti si môžu dať všetky veci dovnútra roztomilého LEGO srdiečkového boxu. Vezmi si ho so sebou na cesty a máš postarané o zábavu!
• Stavebnice z edície LEGO® Friends podnecujú pri hre predstavivosť a podporujú nápadité a zábavné stavanie.
• Deti si môžu vyskladať štýlový LEGO® srdiečkový box zo súpr

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Friends