Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Friends 41378 Misia na záchranu delfínov

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41378
Množstvo:
33,99€ 39,99€ Bez dane: 28,33€

Popis

Nechajte svojich malých staviteľov vtiahnuť sa do naháňačky pri záchrane uväzneného delfína a hľadaní skrytého pokladu s kreatívnou hračkou 41378 Misia na záchranu delfínov od LEGO® Friends. Vďaka tejto súprave na hranie môžu deti predvádzať LEGO záchrannú misiu pod vodou, keď sa Stephanie ponára vo svojom štýlovom ponornom plavidle, aby zachránila uviaznutého delfína z vraku lode. Sťažeň vraku lode je na pántoch, takže Stephanie ho môže pomocou zdvíhacieho ramena na svojom plavidle zdvihnúť a delfína vyslobodiť. Skrytá truhlica s pokladom plná drahokamov dodáva akcii ďalší rozmer, takisto ako aj pirátska mapa na látke, ktorá keď sa pokropí vodou, odhaľuje tajné informácie. Kto však nájde mapu ako prvý? Bude to Stephanie alebo zlomyseľná Kacey? Jediné, čo je isté, je to, že vaši fanúšikovia edície Friends sa určite bude zabávať pri rozhodovaní, kto vyhrá tento hon za LEGO pokladom! Stavebnicová súprava obsahuje 2 minibábiky a taktiež 2 figúrky delfínov pre dlhé hodiny hrania, ktoré podnecuje predstavivosť.

• Obsahuje 2 minibábiky: Stephanie a Kacey a taktiež 2 figúrky delfínov.
• Obsahuje hračku ponorky s pozorovacím guľovitým priezorom s výklopným čelným sklom, taktiež podvodný skúter, vrak lode s výklopným sťažňom a mini ostrov s truhlicou s pokladom.
• Doplnkové prvky zahŕňajú mapu k pokladu z látky reagujúcu na vodu, 2 parochne, 2 potápačské helmy, prvky koralov a morských príšeriek, truhlicu s pokladom s d

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® Friends