Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvens

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41196
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
67,99€ 79,99€ Bez dane: 56,66€

Popis

Trénuj s elfmi a ochráň strom pred netopiermi!
Využi čary na ochranu Elvendalu v stavebnici LEGO® Elves 41196 Netopierí útok na strom Elvenstar! Táto napínavá stavebnica LEGO Elves obsahuje strom s 3 poschodiami, skryté schodisko, kĺzačku, vežu s vodopádom, funkciu transformácie, kováčsku dielňu s pákou na ovládanie vulkanického kladiva plus netopierí vystreľovač, pohyblivý konár a samostatný portál s terčmi, ktoré možno prevrhnúť. Stavebnica tiež zahŕňa zostaviteľnú, plne polohovateľnú figúrku netopiera s mávajúcimi krídlami a otváracou čeľusťou, ako aj 3 minifigúrky, figúrku medvedice, 2 figúrky netopierov a 2 figúrky pavúkov.
• Obsahuje 3 minifigúrky: Lumia, Naida a Azari plus figúrky netopierov Hippo a Crase, figúrku medvedice Blubeary a 2 figúrky pavúkov.
• Stavebnica zahŕňa strom Elvenstar s 3 poschodiami, skrytým schodiskom, kĺzačkou, vežou s vodopádom, funkciou transformácie políc na postele, kováčskou dielňou s pákou na ovládanie vulkanického kladiva, otváracou poštovou schránkou a veľkým pohyblivým ďalekohľadom, ako aj samostatný portál s terčmi, ktoré možno zraziť, netopierí vystreľovač a pohyblivý konár.
• Ďalej obsahuje zostaviteľnú a plne polohovateľnú figúrku zlej netopierice Noctury s mávajúcimi krídlami a netopierou hlavou s otvárajúcimi čeľusťami.
• Zo zbraní tu nájdeš meč a 2 kuše.
• Doplnky zahŕňajú ohnivý kúzelný prvok, vodný kúzelný prvok, Azarino vulkanické kladivo, Naidinu vodnú

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8-12
Štítky: LEGO, akc_frnd
Kategórie: LEGO® | LEGO® Elves