Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Disney Princess 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41161
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
28,04€ 32,99€ Bez dane: 23,37€

Popis

Stavebnica LEGO® l Disney 41161 Palácové dobrodružstvá Aladina a Jazmíny je dokonalou hracou sadou zo sveta Aladina, ktorá vám umožní znovu prežiť najmagickejšie okamihu z tejto slávnej rozprávky od Disney. S malým trhoviskom, Jaskyňou zázrakov, palácom a lietajúcim kobercom môžu fanúšikovia Disneyho znovu a znovu prežívať magické dobrodružstvá. Stanoviská nábytku či trhoviska je možné jednoducho presunúť inam a prispôsobiť si tak hrací zážitok. Potom použite funkciou otáčania a nechajte čarovný koberec lietať okolo paláca. Obsahuje minibábiky Aladina a princeznej Jazmíny, ako aj LEGO figúrku vtáčika.
• Obsahuje 2 minibábiky: Jazmínu a Aladina, ako aj LEGO figúrku vtáčika.
• Obsahuje skladací palác na hranie s 3 miestnosťami, terasou a balkónom, čarovný koberec s funkciou lietania, trhovisko a otvárací vchod do Jaskyne zázrakov.
• Doplnky obsahujú čarovnú lampu, hada, čelenku, kefu na vlasy, fľaštičku s parfumom, ovocie, chlieb, jedlo pre vtáčika, tanier a poháre.
• Použite funkciu lietania a preleťte sa s Aladinom a Jazmínou na čarovnom koberci okolo paláca, alebo koberec odopnite a zažite úžasné dobrodružstvo podľa svojej predstavy.
• Jednoducho presúvate nábytok a trhovisko medzi miestnosťami paláca a prispôsobte si svoj herný zážitok.
• Táto ľahko zostaviteľná stavebnica Disney Aladdin je dokonalou hračkou na opätovné prežitie kúzelných momentov zo slávnej disneyovskej rozprávky.
• Ko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+
Štítky: LEGO