Prihlásenie/Registrácia

LEGO® City 60231 Zásahové vozidlo veliteľky hasičov

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG60231
Množstvo:
16,99€ 19,99€ Bez dane: 14,16€

Popis

Odmeňte malých hasičov stavebnicou s detailne prepracovaným hasičským autom, ktoré sa objavuje v televíznom seriáli – novinke na rok 2019. Táto štýlová hračka LEGO® City 60231 Zásahové vozidlo veliteľky hasičov obsahuje hasičské auto zostavené z kociek s odnímateľným rebríkom, otváracou strechou a obrazovkou v kabíne, elektrickú skriňu so zostaviteľným prvkom plameňa a otváracími dverami, vodné delo s nádržou na vodu a 2 minifigúrky. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.

• Obsahuje 2 minifigúrky z edície LEGO® City: Freyu McCloudovú a hasiča.
• Táto stavebnica pre deti obsahuje hasičské auto s odnímateľným rebríkom, otváracou strechou a obrazovkou v kabíne a tiež nádrž na vodu s vodným delom a vystreľovacou funkciou.
• Táto zábavná stavebnica obsahuje elektrickú skriňu s otváracími dverami.
• Doplnkové prvky zahŕňajú hasičskú sekeru, vysielačku, megafón, hasiaci prístroj, hrnček s logom marshmallow, 2 biele a modré kužele a 4 prvky vody. Súčasťou je aj zostaviteľný prvok ohňa.
• Po

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® City