Prihlásenie/Registrácia

LEGO® City 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG60230
Množstvo:
38,24€ 44,99€ Bez dane: 31,87€

Popis

Potešte svojich vesmírnych dobrodruhov stavebnicou inšpirovanou agentúrou NASA, ktorá je plná minifigúrok a hračiek s vesmírnou tematikou. Táto parádna stavebnica 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj od LEGO® City obsahuje veľa nových minifigúrok v rôznych zamestnaniach spojených s vesmírom a prieskumom. Táto stavebnica tiež obsahuje tréningový stroj gravitačného zrýchlenia pre astronautov s dvoma sedadlami, bežecký pás, scenériu so skalnatým terénom, dron s rotujúcim rotorom, kapsulu na pestovanie rastlín, stojan pre robota, stojan na počítač a testovaciu raketu so stojanom, ako aj 14 minifigúrok a figúrku robota.

• Obsahuje 14 minifigúrok z edície LEGO® City: 7 astronautov, reportéra, kameramana, osobného trénera, dronového inžiniera, raketového inžiniera, strojného inžiniera a botanika, ako aj figúrku robota.
• Obsahuje tréningový stroj gravitačného zrýchlenia, 2 postele, bežecký pás, dron s rotujúcim rotorom, kapsulu na pestovanie rastlín, stojan pre robota, scenériu so skalnatým terénom, stojan na počítač s obrazovkou a testovaciu raketu so stojanom.
• Príslušenstvo zahŕňa lupu, zvárač, bielu vlajku, megafón, fotoaparát, mikrofón, hlavu mimozemšťana na palici, 2 astronautské prilby s modrými priezormi, astronautskú prilbu so zlatým priezorom, skafander na pohyb vo vesmíre so zlatým priezorom a svetlom, kôš na odpadky, hrnček, diaľkové ovládanie drona, krabicu od pizze, pizzu, 2 geódy, kto

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® City