Prihlásenie/Registrácia

LEGO® City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG60225
Množstvo:
15,99€ 19,99€ Bez dane: 13,33€

Popis

Potešte svojich vesmírnych dobrodruhov prieskumnou stavebnicou inšpirovanou agentúrou NASA. Táto zábavná stavebnica 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla od LEGO® City obsahuje prieskumné vozidlo s odnímateľným kokpitom, kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, a odnímateľným solárnym generátorom. Táto vesmírna hračka taktiež obsahuje 2 geódy, ktoré sú novinkou pre jún 2019, notebook, video kameru, diaľkové ovládanie, vrták na horniny a prilbu s priezorom. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu. Táto úžasná vesmírna stavebnica pre deti zahŕňa aj 2 minifigúrky.

• Zahŕňa 2 LEGO® City minifigúrky: astronauta a technika pozemnej obsluhy.
• Táto zábavná LEGO® stavebnica pre deti je inšpirovaná agentúrou NASA, obsahuje prieskumné vozidlo s odnímateľným kokpitom, kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, odnímateľným solárnym generátorom a veľkými terénnymi kolesami.
• Príslušenstvo zahŕňa 2 geódy, ktoré sú novinkou pre jún 2019, prilbu pilota prieskumného vozidla s modrým priezorom, prilbu technika, diaľ

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+
Štítky: LEGO
Kategórie: LEGO® | LEGO® City