Prihlásenie/Registrácia

LEGO® BrickHeadz 41616 Hermiona Grangerová™

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41616
Množstvo:
8,49€ 9,99€ Bez dane: 7,08€

Popis

Okúzli svojich kamarátov s postavičkou LEGO® BrickHeadz™ Hermiona Grangerová™! Zabav sa pri stavaní skladačky postavičky LEGO® BrickHeadz™ 41616 Hermiona Grangerová™ z pestrofarebných kociek LEGO, ktoré stvárňujú všetky jej legendárne detaily vrátane hustých hnedých vlasov a rokfortskej kravaty. Má tiež odnímateľnú knihu kúziel a čarovný prútik a stojí na zostaviteľnom zberateľskom podstavci, takže ju môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo kdekoľvek len chceš.
• Zostaviteľná skladačka postavičky LEGO® BrickHeadz™ Hermiony Grangerovej™ má oči BrickHeadz a autentické detaily z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov vrátane legendárnych hustých hnedých vlasov, rokfortskej kravaty, knihy kúzel a čarovného prútika.
• Každá stavebnicová postavička LEGO® BrickHeadz™ sa dodáva s vlastným zostaviteľným zberateľským podstavcom.
• Zabav sa pri rozširovaní svojej zbierky LEGO® BrickHeadz™ o ďalšie postavičky z pôvodného filmového trháka Harry Potter a Kameň mudrcov, ako aj mnohých ďalších svojich obľúbených filmov, televíznych seriálov, hier a komiksov.
• Zmiešaj diely z rôznych stavebnicových postavičiek LEGO® BrickHeadz™ a vytvor tak štýlové hybridy alebo svoje vlastné úžasné postavičky.
• Figúrka Hermiony meria vyše 7 cm na výšku bez podstavca.
• Podstavec meria vyše 4 cm štvorcové.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 10+
Štítky: LEGO, d2c
Kategórie: LEGO® | LEGO® BrickHeadz