Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Batman 70922 Jokerove sídlo

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG70922
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
289,99€ Bez dane: 241,66€

Popis

Jokerov zámok je plný známych detailov z filmu a obsahuje mnoho skvelých funkcií, ako je horská dráha, ktorá vedie okolo budovy, odpaľovacie rukavice, hojdacím The Joker znamením a otočná veža Big Eye . Vnútri je kinosála s romantickým DVD, kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, vrátane homárov a zdobením plátkami citróna, obývacia izba, krbom, bazénom, nahrávacím štúdiom s gitarou. Vytvorte tento nádherný objekt a potom prehrávajte svoje obľúbené scény z filmu s 10 minifigures v cene.

Obsahuje 10 minifigures: Joker, Batman, Barbara Gordon, Harley Quinn, Nightwing, Alfred Pennyworth Classic batsuit, Disko Batman, The Joker Disco, disco Batgirl a Disco Robin.
Obsahuje veľký vchod, lemovaný dvoma bombami s priehľadnými funk prvkami, 2 a 3-podlažná veža s vežičkou a vlajky prvkov na vrchole, horská dráha a vlak s troma vozňami (každý s priestorom pre mini obrázok), otáčajúce sa Big Eye , pohľad, Joker znamenie, s Ha! Ha!
Vnútri je vstupná hala so štyrmi pružnými zrkadlovými prvkami; salón s baubarem krídlom a stolicu, poprsie a ohnisko s transparentnými červenými oheň prvkami; kinosála s obrazovkou, sedadlo minifigure a rôzne prvky, vrátane romantického DVD; kuchynská linka s pohármi, hrnce, mikrovlnná rúra, citrón a doskové prvky; nahrávacie štúdio so staviteľným mixérom a reproduktormi, sedadlový a gitarový prvok; bazén s priehľadnými modrými vodnými prvkami; podkrovie s dvoma staviteľnými krabicami a krycou postav

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Štítky: LEGO, D2C, new
Kategórie: LEGO® | LEGO® Batman Movie