Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76126 Úžasný tryskáč Avengerov

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76126
Množstvo:
89,99€ Bez dane: 74,99€

Popis

Spoj sa s Avengermi a vzlietni do boja proti Chitauriom v stavebnici LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet. Tento skvelý jet obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, vystreľovače, nastaviteľné krídla, otáčacie motory, otvárací priestor pre pasažierov a otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkovým vystreľovačom. Táto populárna skladacia hracia súprava pre deti obsahuje 6 minifigúrok vrátane Black Widow, Hawkeya, Rocketa a Thora s novým oblečením pre Avengerov vydaným pre marec 2019, a cool zbrane pre vytvorenie napínavých scén z filmov o Avengeroch od Marvelu.
 
• Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 6 minifigúrok zo sveta Marvelu vydaných ako novinka pre marec 2019: Black Widow, Hawkeye, Rocket, Thor a 2 Chitauriovia.
• Model marvelovského Úžasného Quinjetu obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, 2 vystreľovače, otvárací priestor pre pasažierov s 2 sedadlami pre minifigúrky a regálmi na zbrane, otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkou, nastaviteľné krídla a otáčacie motory.
• Trojkolka obsahuje sedadlo pre minifigúrku a 2 vystreľovače.
• Medzi zbraňami sú 2 energetické tyčinky patriace Black Widow, Hawkeyov luk a šípy, Rocketova zbraň a 2 Chitauriovské 2 blastery pre nápadité hranie sa.
• Black Widow, Hawkeye, Rocket a Thor ako LEGO® minifigúrky majú nové dekorácie avengerovských oblekov vydané pre marec 2019.
• Znovu zaži vzrušujúce akčné scény z filmov o Avengeroch od Marvelu s touto skladacou hracou súpravou.
• Úžasný Quinjet meria vyše 12 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 28 cm na šírku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8+
Štítky: LEGO, Avengers,