Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG76125
Množstvo:
64,99€ Bez dane: 54,16€

Popis

Experimentuj s Tonym Starkom a chyť Outridera so stavebnicou LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man a jeho obleky, ktorá obsahuje modulárne laboratórium, ktoré sa dá kombinovať a skladať rôznymi spôsobmi, čím otvára nekonečné herné možnosti. Sála obsahuje rotačné pódium s 2 pohyblivými robotickými rukami pre Tonyho Starka, keď sa oblieka za Iron Mana, stôl, kuchyňu, sklad zbraní, sklad nástrojov a Iron Manove moduly pre odkladanie oblekov, radarový tanier a omnoho viac. Táto všestranná ironmanovská stavebnica obsahuje pohyblivý oblek Igor s kokpitom pre minifigúrku, pohyblivého mobilného robota a 5 minifigúrok vrátane Iron Mana MK 1, Iron Mana MK 5, Iron Mana MK 41 a Iron Mana MK 50, ako aj Tonyho Starka a vlasové prvky k pripojeniu pre vybranú minifigúrku Iron Mana.
 
• Obsahuje 5 minifigúrok zo sveta Marvelu: Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a Outrider.
• Táto skladacia superhrdinská hračka obsahuje Iron Manovo laboratórium s odopínacími modulmi, ktoré sa dajú kombinovať a skladať rôznymi spôsobmi, pričom tak vytvárajú alternatívne herné zážitky.
• Iron Manovo laboratórium obsahuje: rotačné pódium s 2 pohyblivými robotickými rukami, stôl s priehľadnou modrou obrazovkou, stoličku pre minifigúrku a hrnček, kuchynský modul so skladacím smoothie makerom a hrnčekom, modul na skladovanie zbraní s vystreľovačom, elektrický jet-pack a prvok predstavujúci energetický lúč pre minifigúrku, modul na skladovanie nástrojov s hasákom, moduly na odkladanie Iron Manových oblekov, radarový tanier, prvky bezpečnostných bariér, hasiaci prístroj a 2 prvky plameňov.
• Pripoj moduly do kruhu a vytvor miestnosť s obrazovkami alebo väzenie pre zločincov.
• Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje mechanický oblek Igor s otváracím kokpitom pre minifigúrku a pohyblivými končatinami, a pohyblivého robota na kolieskach pre hru s predstavivosťou.
• Príslušenstvo obsahuje prvky predstavujúce tvár a vlasy Tonyho Starka, ktoré sa dajú pripojiť k minifigúrkam Iron Manových oblekov.
• Iron Man MK 1, Iron Man MK 5 a Iron Man MK 41 v podobe minifigúrok sú novinkami pre marec 2019.
• Preži znovu napínavé okamihy z filmov o Avengeroch od Marvelu s touto LEGO® skladacou súpravou pre deti.
• Iron Manovo laboratórium meria vyše 13 cm na výšku, 35 cm na šírku a 17 cm do hĺbky s modulmi v štandardnej zostave.
• Oblek Igor meria viac 9 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 7+
Štítky: LEGO, Avengers