Prihlásenie/Registrácia

Fisher-Price Hovoriaca psíkova sestrička, slovenská verzia

Fisher-Price Hovoriaca psíkova sestrička, slovenská verzia

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Mattel
Model (artikel): M-FPP79
Množstvo:
29,99€ 35,99€ Bez dane: 24,99€

Popis

Psíkova mäkučká maznavá sestrička sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojej kamarátky dotkne, zareaguje psíkova sestrička tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a oveľa viac! Srdiečko psíkovej sestričky dokonca farebne bliká do rytmu hudby!
Pretože sa každé dieťa vyvíja rôzne rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň učenia, ktorá je pre vaše dieťatko aktuálne najvhodnejšia. Vybrať môžete medzi tromi hernými úrovňami. Všetky ponúkajú pestrý výber pesničiek, zvukov a krátkych viet.
Úroveň 1 - Objavovanie - Deti môžu stlačiť labky, nožičky, srdiečko alebo uško psíkovej sestričky a vypočuť si prvé slovíčka, farby, písmenká, časti tela a oveľa viac!
Úroveň 2 - Povzbudenie - V tejto fáze sú deti podnecované k tomu, aby samy počítali, hľadali farby a poznávali časti ľudského tela, za čo sú pochválené.
Úroveň 3 - Hranie - Deti môžu s psíkovou sestričkou spievať zábavné pesničky a opakovať krátke vety, ktoré ich vtiahnu do sveta vzrušujúcej zábavy a fantázie a zároveň im rozšíria slovnú zásobu!
Hračka rozvíja jemnú motoriku a detské zmysly.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6-36m
Štítky: Fisher-Price