Prihlásenie/Registrácia

Barbie Zamestnania hrací set s bábikou, nové druhy

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Mattel
Model (artikel): M-DHB63

Dostupné varianty:

Povolanie: *
Množstvo:
31,34€ Bez dane: 26,12€

Popis

Preskúmaj svet medicíny s týmito bábikami Barbie® a hernými setmi ako stvorenými pre budúce doktorky! Každá bábika Barbie® je pripravená na lekársku prehliadku svojich pacientov. Zahraj sa na pani doktorku a pomôž bábike Barbie® postarať sa o chorých pacientov. Je k tomu štýlovo vybavená rôznymi doplnkami. V sete nájdeš pomôcky ako v skutočnej ordinácii. Ordinácia obsahuje pestrofarebné prvky a doplnky, s ktorými si tak budeš môcť užiť ešte oveľa viac zábavy. Bábika Barbie® je oblečená do tématického profesijného oblečenia, ktorý navyše ešte ozvláštnila tak, aby sedel jej štýlu. Objav všetky bábiky Barbie® v povolaní a vyber si tú svoju, pretože s Barbie® môžeš byť, kým chceš!

 

Niečo z histórie bábiky Barbie

Bábika Barbie sa predstavila vo viac ako 200 inšpiratívnych povolaniach ako napríklad astronautka, inžinierka robotiky, novinárka alebo podnikateľka.

V roku 1985 sa vyšplhala na vrchol korporátneho rebríčka ako „Day to Night“ v roli riaditeľky spoločnosti. V dobe, keď ženy ešte len začínali prenikať do vysokého managmentu.

Barbie cestovala do vesmíru v roku 1965, 4 roky predtým, ako na Mesiac vstúpil prvý človek.

Aj napriek tomu, že voľby nikdy nevyhrala, kandidovala Barbie od roku 1992 na prezidentku 6x. V roku 2016 sa dokonca zúčastnila volieb, kde kandidovali iba ženy.

V roku 1970 Barbie ako chirurg zachraňovala ľudské životy na operačnej sále. V tej dobe sa na lekársku fakultu hlásilo iba veľmi málo dievčat.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 0+