Prihlásenie/Registrácia

Mattel Barbie FBR37 Fashionistas modelka

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Mattel
Model (artikel): M-FBR37
Množstvo:
10,99€ 13,99€ Bez dane: 9,16€

Popis

V ponuke viac druhov, zasielame náhodne. Pre veľký počet druhov, nie je možné vybrať konkrétny druh.

 

Každá bábika Barbie Modelka má iný vzhľad a svoj osobitý štýl - niektoré sa obliekajú radšej pohodlne, iné volia bohémsku variantu. Všetky ich oblečky sú ale bez rozdielu inšpirované tými najnovšími módnymi trendmi! S nepreberným množstvom rozdielnych štýlov, oblečkov a doplnkov sa deťom ponúka nekonečne veľa spôsobov, ako ukázať svoju fantáziu a zahrať vlastný vymyslený príbeh. Balenie obsahuje bábiku Barbie Modelku oblečenú v módnom oblečení s doplnkami.
Vek: 3+

 

Niečo z histórie bábiky Barbie

Bábika Barbie sa predstavila vo viac ako 200 inšpiratívnych povolaniach ako napríklad astronautka, inžinierka robotiky, novinárka alebo podnikateľka.

V roku 1985 sa vyšplhala na vrchol korporátneho rebríčka ako „Day to Night“ v roli riaditeľky spoločnosti. V dobe, keď ženy ešte len začínali prenikať do vysokého managmentu.

Barbie cestovala do vesmíru v roku 1965, 4 roky predtým, ako na Mesiac vstúpil prvý človek.

Aj napriek tomu, že voľby nikdy nevyhrala, kandidovala Barbie od roku 1992 na prezidentku 6x. V roku 2016 sa dokonca zúčastnila volieb, kde kandidovali iba ženy.

V roku 1970 Barbie ako chirurg zachraňovala ľudské životy na operačnej sále. V tej dobe sa na lekársku fakultu hlásilo iba veľmi málo dievčat.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: