Prihlásenie/Registrácia

Albi robot Botley

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Albi
Model (artikel): AL-PQY
Množstvo:
85,49€ Bez dane: 71,24€

Popis

Naučte svoje dieťa základom programovania s interaktívnou hračkou Botley robot. Programovateľný robot rozvíja u detí od 5 rokov logické myslenie, pamäť a fantáziu. Jeho zaujímavé funkcie a rôzne herné komponenty sú zárukou dlhej zábavy. Základné pohybové príkazy sú dopredu, dozadu, doprava a doľava. Akonáhle ale deti zvládnu jednoduché úlohy, čakajú ich pokročilejšie funkcie.
Technické predmety a schopnosti sú stále viac na vzostupe aj u menších detí. Naučte svoje dieťa základom programovania s interaktívnou hračkou Botley robot. Programovateľný robot rozvíja u detí od 5 rokov logické myslenie, pamäť a fantáziu.

S jeho jednoduchým ovládaním sa deti naučia programovať počas pár minút. S Botley robotom komunikujú pomocou diaľkového ovládača, nepotrebujú smartfón ani tablet.

Zaujímavé funkcie a pestré herné komponenty, ako napríklad kocky, kužele, obojstranné či programovacie karty sú zárukou dlhodobej zábavy.

Základné príkazy, s ktorými uvediete Botleyho do pohybu, sú dopredu, dozadu, doprava a doľava. Akonáhle ale zvládnete jednoduché úlohy, otvorí sa vám svet nových možností s pokročilejšími funkciami.

Botley robot potrebuje 5 AAA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Súprava Botley robot obsahuje: robota Botley, diaľkové ovládanie, odnímateľné ruky robota, 40 programovacích kariet, 6 doštičiek, 8 tyčiek, 12 kociek, 2 kužele, 2 vlajky, 2 guličky, základňu, arch so samolepkami a návod v češtine a slovenčine.
Vek: 5+

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+