Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Ideas 21313 Loď vo fľaši

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG21313
Množstvo:
69,99€ Bez dane: 58,33€

Popis

Pokračuj v námornej tradícii pri stavbe sady LEGO® Ideas Loď vo fľaši, ktorá obsahuje do detailu vypracovanú loď s kapitánovou kajutou, delami, sťažňami, stožiarovým strážnym košom a tlačenými plachtami. Tvorca z radov fanúšikov Jake Sadovich postavil pred niekoľkými rokmi skutočnou loď vo fľaši, ktorá ho inšpirovala k postaveniu repliky z kociek LEGO.  Jeho výtvor dosiahol v rámci LEGO Ideas potrebných 10 000 hlasov.

Obsahuje fľašu z kociek LEGO®, loď a stojan.

Fľaša obsahuje detailné zostaviteľný korkový špunt s novou voskovou pečaťou a viac ako 280 priesvitne modrých vodných prvkov vnútri.

Loď má zvýšenú palubu, kapitánovu kajutu, 6 diel, 3 sťažne, stožiarový strážny kôš a rôzne prvky vrátane tlačených plachiet a lodné vlajky.

Stojan má štítok s nápisom "Leviathan", vstavaný kompas (nefunkčný) s detailnou smerovou ružicou a otáčajúcou sa zlatou strelkou, 2 súčiastky predstavujúce glóbus a v zlatej farbe vyvedené detaily.

Stavebnica tiež obsahuje pokyny na zostavenie a informácie o tvorcovi a fanúšikovi LEGO menom Jake Sadovich a návrhároch LEGO®.

Táto hracia stavebnica je vhodná pre deti od 12 rokov.

Rozmery fľaše na stojančeku: výška 10 cm, šírka 31 cm a dĺžka 10 cm.

Rozmery lode: výška 8 cm, dĺžka 14 cm a šírka 5 cm.

Počet dielikov: 962

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 12+
Štítky: D2C,
Kategórie: LEGO® Ideas