Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Creator Expert 10263 Hasičská stanica v zasneženej dedine *špeciálna cena

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG10263
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
76,49€ 89,99€ Bez dane: 63,74€

Popis

*Zľava z ceny tovaru je z dôvodu vady povrchu krabice. Obsah stavebnice je v poriadku. Nákupom tejto stavebnice beriete na vedomie vadu produktu.

Uži si pokoj a pohodu vianočných sviatkov s hasičmi zo sady 10263 Hasičská stanica v zasneženej dedine od LEGO® Creator Expert. Táto úžasná LEGO stavebnica obsahuje 2poschodový, cezmínou ozdobenú budovu s kuchyňou v hornom poschodí, telefónom, stolom a rozkladacou posteľou. Za obrovskými červenými bránami hasičskej stanice nájdeš hasičské vybavenie a požiarnú tyč. Vonku sa nachádza klzisko so sochou hasičov, ozdobený vianočný stromček s priesvitnou hviezdou a darčeky, a navyše lavička a pouličná lampa. Táto sada obsahuje aj klasické červené hasičské auto s výsuvným rebríkom, hadicami, náradím a terénnymi pneumatikami. Zvolaj rodinu a prines domov čaro Vianoc s touto sviatočnou sadou od LEGO® Creator Expert. Obsahuje 6 minifigúrok, navyše figúrky dieťaťa a dalmatínca a snehuliaka z kociek.
Obsahuje 6 minifigúrok: 3 hasičov, hokejistu, saxofonistu a dievča s šálom, navyše figúrku dalmatínca, snehuliaka z kociek a figúrku dieťaťa vo svetri s žrebom. 2poschodová hasičská stanica obsahuje veľa detailov z kociek, vrátane prepracované fasády so zdobenými stĺpami a oknami, a obrovskú červenú garážovú bránu.
Na poschodí sa nachádza útulná kuchyňa s červeným telefónom, kávovarom, jedálenským stolom, rádiom, pelechom pre psa a rozkladacou posteľou pre hasičov.
Vysuniete vozík a pomôž hasičom ozdobiť stromček.
Postav snehuliaka so štýlovou pokrývkou hlavy.
Rozsvieť svetlo vnútri hasičskej stanice pomocou svetelnej LEGO® kocky!
Táto sviatočná sada obsahuje viac ako 1 160 dielikov.
Zdobené dieliky vrátane klasickej hasičské uniformy a rozkošného detského svetra predstavujú novinky chystané na október 2018.
Hasičská stanica meria cez 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 14 cm do hĺbky.
Hasičské auto meria cez 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 13 cm na dĺžku. počet dielikov: 1166

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Štítky: LEGO, D2C,
Kategórie: LEGO® Creator Expert