Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Creator Expert 10262 Aston Martin DB5 Jamesa Bonda

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG10262
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
159,99€ Bez dane: 133,33€

Popis

Odhaľ tajomstvo vozidla Aston Martin DB5, ktorého majiteľom nie je nikto iný ako samotný Bond ... James Bond!
Získaj povolenie postaviť si tento skvostný model 10262 Aston Martin DB5 Jamesa Bonda ™ od LEGO® Creator Expert. Táto impozantná replika zachytáva eleganciu a nadčasovú sofistikovanosť kultového športiaku agenta 007 a ponúka autenticky spracované detaily a fungujúce vychytávky. Otvor dvere a objavíš prepracovaný interiér s tajným počítačom a telefónom v priehradke dverí. A keď dôjde na akciu, aktivuj katapultáž sedadla spolujazdca, otoč otáčacie poznávacie značky, zdvihni zadné nepriestrelný štít, vystrč ostré hroty pripevnené na bicykloch a potiahnite radiacu páku smerom dozadu, aby si aktivoval guľomety na prednom krídle. Tento zberateľský model obsahuje detailne spracovaný motor s usporiadaním 6 valcov v jednom rade, predné a zadné strieborne lakované nárazníky, strieborné disky kolies a predné a zadné značky Aston Martin. Tento model bol navrhnutý tak, aby poskytoval príjemne náročný a obohacujúce staviteľský zážitok s nádychom nostalgie - stavebnice, ktorá nesmie chýbať v zbierke žiadneho fanúšika filmov s Jamesom Bondom, modelu Aston Martin DB5 a stavebníc LEGO.
Autentická replika svetovo presláveného športového vozidla Aston Martin DB5 z roku 1964 s klasickou karosériou s predným a zadným strieborne lakovaným nárazníkom, striebornými disky kolies, otváracím kufrom, kapotou a dverami, a množstvom vychytávok Jamesa Bonda, vrátane funkčnej katapultáže sedadla spolujazdca, otáčacích poznávacích značiek, zadného nepriestrelného štítu, guľometov na prednom krídle a ostrých hrotov na kolesách.
Tento autentický LEGO® model vozidla Aston Martin DB5 Jamesa Bonda ™ má otváracie dvere a prepracovaný interiér s tajným počítačom a telefónom v priehradke dverí.
Zdvihni kapotu a prezri si motor s usporiadaním 6 valcov v jednom rade.
Zatiahni za zadný nárazník a rozlúč sa s nevítanými pasažiermi.
Potiahni radiacu páku smerom dozadu a vystrč guľometmi na prednom krídle.
Staň sa majiteľom tejto zberateľské repliky vozidla Aston Martin DB5 z filmu Goldfinger o Jamesovi Bondovi.

Rozmery: 10 x 34 x 12 cm.

Počet dielikov: 1295  

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Štítky: LEGO, D2C, new
Kategórie: LEGO® Creator Expert