Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Minifigures 71020 Batman 2.séria

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG71020
Množstvo:
3,39€ 3,99€ Bez dane: 2,83€

Popis

Objav nových hrdinov a zloduchov s minifigúrkami LEGO® BATMAN MOVIE – 2. séria.

Objav minifigúrky LEGO® – LEGO BATMAN MOVIE – sériu 2, ktorá obsahuje 20 minifigúrok v limitovanej edícii. Každá má jeden alebo viac doplnkov, zberateľský letáčik a podstavec s logom Batman™.

Otvor si vzrušujúce nové možnosti na hru pre existujúce súpravy s minifigúrkami LEGO. Táto nová, úžasná kolekcia exkluzívnych zberateľských postáv v limitovanej edícii predstavuje ideálny prírastok k prvej sérii filmu LEGO BATMAN MOVIE. Uži si úplne nové, akciou nabité dobrodružstvá s dovolenkovým Robinom™, dovolenkovým Jokerom™, disko Harley Quinn™, dovolenkovým Alfredom Pennyworthom™, dovolenkovou Batgirl™, Doktorom Fosforom™, Kráľom hodín™, morskou pannou Batmanom™, Morou zabijakom™, Jor-Elom™, generálom Zodom™, náčelníkom Apačov™, Bat Merch Girl™, Hugom Strangeom™, disko Alfredom Pennyworthom™, Čiernym Kanárikom™, Čiernym Vulkánom, zázračným dvojčaťom Zan a zázračným dvojčaťom Jaynou™. Každá minifigúrka LEGO DC sa predáva v uzavretom „tajomnom“ vrecúšku s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľským letákom a podstavcom (nový na január 2018) s vytlačeným logom Batman™.

•Každá zberateľská minifigúrka LEGO DC v tejto sérii sa predáva s jedným alebo viacerými doplnkami, zberateľským letákom a podstavcom s vytlačeným logom Batman™.
• 20 minifigúrok LEGO® v limitovanej edícii na stavanie a hru na tvoje obľúbené akčné scény z filmu LEGO BATMAN MOVE!
• Kombináciou s ďalšími stavebnicami LEGO® získaš nekonečné možnosti na hranie.
• Uži si zábavu pri obchodovaní s minifigúrkami so svojimi kamarátmi a skompletizuj svoju kolekciu.
• Vhodné pre deti vo veku od 5 rokov.
• POZNÁMKA: Každé „tajomné“ vrecúško obsahuje jednu z 20 postáv dostupných v tejto kolekcii. Bohužiaľ nemôžeme vyhovieť žiadostiam o konkrétne minifigúrky. Ak si zakúpiš viac než jedno „tajomné“ vrecúško, je možné, že získaš dve alebo viac rovnakých minifigúrok.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 5+
Štítky: LEGO,
Kategórie: LEGO® Minifigures