Prihlásenie/Registrácia

SmarTrike trojkolka skladacia smarTfold 500 7v1 od 9 mesiacov ružová

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: SmarTrike
Model (artikel): SMT-5050200
Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO
Množstvo:
139,99€ 169,99€ Bez dane: 116,66€

Popis

Skladacia trojkolka je určená pre všetky deti od 9 mesiacov do 3 rokov a vyznačuje sa schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom. Jednotlivé časti trojkolky sú odnímateľné, takže sa ľahko prispôsobí veľkosti a veku dieťaťa. Samozrejmosťou je aj patentovaná technológia Touch Steering, ktorá umožňuje rodičom ovládať detskú trojkolku jemnými dotykmi, podobne ako kočík. Trojkolka je zároveň vyhotovená v krásnej ružovo-čiernej farebnej kombinácii, ktorá je vhodná najmä pre dievčatká.
Informácie:

dvojitý systém stúpadiel
systém pre rýchle zloženie
odnímateľné protišmykové pedále
rodičovská taška
odnímateľná slnečná clona
odnímateľná ochranná hrazda na ruky
ergonomicky tvarované sedadlo
kvalitné EVA kolieska
3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y

Detská trojkolka smarTfold je vybavená kvalitnou a odolnou konštrukciou, ktorý sa vyznačuje skvelými jazdnými vlastnosťami. O ochranu dieťaťa počas jazdy sa stará viacero bezpečnostných systémov - trojbodový ochranný pás v tvare písmena Y a odnímateľná ochranná hrazda, ktorá zároveň ponúka dieťaťu možnosť vyložiť si na ňu rúčky a relaxovať. Na trojkolke sa nachádzajú unikátne EVA kolieska, ktoré sú vyhotovené zo špeciálneho materiálu, ktorý kombinuje výhody tichých, gumenných koliesok a odolného plastu a sú zárukou tichej a bezpečnej jazdy pre vaše dieťa. Predné, veľké koliesko so zabudovaným tlmiacim efektom, zvládne akúkoľvek nerovnosť terénu. Detská trojkolka má dvojitý systém stúpadiel, na ktoré si môže položiť nožičky v prípade únavy s možnosťou demontáže. Trojkolka ponecháva rodičom možnosť ovládať a riadiť trojkolku s pomocou teleskopickej rodičovskej rúčky, kým sa nerozhodnú zveriť svojmu dieťaťu ovládanie do jeho rúk. Detské riadiace rúčky môže rodič svojmu dieťaťu jednoduchým spôsobom prispôsobiť tak, aby na ne dosiahol. Vtedy naplno ocení jazdné vlastnosti trojkolky spolu s odnímateľnými protišmykovými pedálmi. Blatník na prednom koliesku sa zasa postará, aby sa oblečenie vašeho dieťaťa príliš neznečistilo, najmä počas nepriaznivého počasia.
Trojkolka smarTrike rastie s vaším dieťaťom v 6 krokoch

    Krok 1: Ergonomické sedadlo
    Ergonomické sedadlo umožňuje dieťaťu od 9 mesiacov pohodlné sedenie a nožičky má položené na pohodlných stúpadlách.
    Krok 2: Trojkolka ovládaná rodičom
    V 12 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na vyklápacích stúpadlách. Polstrované sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.
    Krok 3: Jazda sprevádzaná rodičom
    V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať slnečnú striešku, , sedí vzpriamene a začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
    Krok 4: Tréningová trojkolka
    V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať.
    Krok 5: Klasická trojkolka
    Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže teleskopickú rodičovskú rúčku zasunúť a dieťa môže začať využívať trojkolku naplno.
    Krok 6: Všestranná trojkolka
    Vo veku 32 mesiacov môžete svojmu dieťaťu odňať vysokú opierku a dieťa využíva všetky možnosti, ktoré trojkolka ponúka.

O pohodlie dieťaťa sa stará praktická odnímateľná slnečná clona, ktorá ochráni dieťa pred ostrými slnečnými lúčmi, zatiaľ čo sedí na vysokom, ergonomicky tvarovanom sedadle s polstrovaním. Pre rodičov je prichystaná praktická taška, do ktorej si môžu odložiť rozličné drobnosti. Dieťa sa bude z novej trojkolky veľmi tešiť a rodičia budú mať radosť z funkčných prvkov, ktoré ponúka. Žiadne komplikované skladanie a problémy pri cestovaní. SmarTfold myslí na potreby detí, aj ich rodičov. Celkové rozmery skladacej trojkolky v počas bežného používania sú 97*48*100 cm. Rozmery poskladanej trojkolky s pripojenými zadnými kolieskami (pre ľahké presúvanie) sú 48*34*64 cm s možnosťou predĺženia rúčky až na 103 cm. Pokiaľ sa chystáte odložiť trojkolku do batožinového priestora v aute, môžete ju zložiť a odpojiť aj zadné kolieska, vďaka čomu bude mať rozmery iba 37*33*61 cm, čo predstavuje skutočne kompaktné riešenie. Trojkolka pre deti smarTfold 500 je celosvetová novinka a prémiový model, ktorý ponúkne najvyššiu pridanú hodnotu vám a vášmu dieťaťu.

Rozme: 97 x 48 x 100 cm
Celková výška: 100 cm
Celková dĺžka: 97 cm
Hmotnosť: 7,7 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 9m+
Štítky: Smartrike
Kategórie: Bicykle a odrážadlá | BABY