Prihlásenie/Registrácia

LEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG41195
Množstvo:
39,99€ 47,49€ Bez dane: 33,33€

Popis

Pomôž Emily Jones a vlčici Lumia v súboji s Nocturou v jej netopierom laboratóriu!
Využi mágiu a poraz zlo v stavebnici LEGO® Elves 41195 Súboj Emily proti Nocture! Táto úžasná stavebnica obsahuje laboratórium s čarodejníckym kotlom, funkciou zjavenia netopiera, 2 visiacimi netopierími hniezdami a 2 malými zákutiami. Stavebnica LEGO Elves tiež obsahuje zostaviteľnú a plne polohovateľnú figúrku vlčice s miestom pre minifigúrku a koč s mávajúcimi krídlami, 2 kušami a otváracou strechou. Obsahuje 2 minifigúrky plus 2 figúrky netopierov a figúrku pavúka.
• súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky: Emily Jones a Noctura plus figúrky netopierov Phyll a Myzo a figúrku pavúka.
• Stavebnica zahŕňa laboratórium s ohniskom, čarodejníckym kotlom, truhlicou s nekonečnými ingredienciami, funkciou zjavenia netopiera, schodmi ku kotlu, 2 visiacimi netopierími hniezdami, 2 malými zákutiami s pohyblivými pavučinami pre pavúka a ingredienciami.
• Ďalej obsahuje Nocturin koč s mávajúcimi netopierími krídlami, 2 kušami a otváracou strechou plus plne polohovateľnú a zostaviteľnú figúrku vlčice Lumie s miestom na sedenie pre minifigúrku.
• Ďalej zahŕňa meč svetla.
• Medzi doplnkami nájdeš Emilyin amulet, varešku na miešanie, kvietok, kosť, koreň, oko v pohári, chrobáka v pohári, Nocturinu palicu, 2 čerešne, 2 pavúčie siete, jahodu, kalich, stránku z temnej knihy a recept na netopiere.
• Zamiešaj ingrediencie v kotli a po stlačení tl

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 8-12
Štítky: LEGO, akc_frnd
Kategórie: LEGO® | LEGO® Elves