Prihlásenie/Registrácia

LEGO® City Police 60174 Horská policajná stanica

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: LEGO
Model (artikel): LG60174
Množstvo:
75,99€ Bez dane: 63,33€

Popis

Zabráň zločincom vo vyslobodení ich kamoša z väzenia!
Zvoňte na poplach! Vonku sa po schodoch pohybuje zvláštny objekt v tvare stromu a nablízku lieta helikoptéra nejako nízko. Čo to ten pilot robí s reťazou a hákom? Snaží sa vyslobodiť svojho kamoša z väzenia! Nabi vystreľovač siete na streche stanice a vystreľ ju na helikoptéru, zatiaľ čo ostatní policajti nasadnú do vozidiel a vydajú sa prenasledovať zločincov na zemi. Čo je to tam v jaskyni pod väzením? Jaj, to je puma a je pripravená zaútočiť!
• Súčasťou je aj 7 minifigúrok: policajný náčelník, pilot, 2 dôstojníci a 3 zločinci plus figúrka pumy.
• Obsahuje poschodovú centrálu horskej polície s otočným satelitom, vystreľovačom siete, garážou a rampou pre vozidlo, väzenskou celou so stenou/dverami na únik, únikové lano, kanceláriu so stolmi a jaskyňu pod väzenskou celou s funkciou útoku pumy, ako aj samostatnú pristávaciu plochu pre helikoptéru s rebríkom.
• Ďalej obsahuje policajnú helikoptéru s otočnými rotormi a minifigúrkou otváracieho kokpitu, zločineckú helikoptéru s otočnými rotormi, minifigúrkou otváracieho kokpitu a reťazou s hákom, policajné terénne vozidlo 4 x 4 s pozdĺžnym svetlom a policajnú motokrosovú motorku.
• Zahákni reťaz zo zločineckej helikoptéry o stenu väzenskej cely a vysloboď zločinca.
• Vzlietni v policajnej helikoptére, naštartuj terénne vozidlo 4 x 4 a prenasleduj zločincov. Potom priprav vystreľovač siete a vystre

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vek: 6-12
Štítky: LEGO,
Kategórie: LEGO® | LEGO® City